Wattpad kullananlar?

Merhaba arkadaşlar burada ilk defa bir soru soruyorum benim için çok önemli bir soru. Bir wattpad açmayı düşünüyorum bilim kurgu türünde hikayeler yazmayı düşünüyorum. Bir kaç yarışmada derecem var ve yeni bir yarışma için de hazırlanıyorum. Hayal gücüm aşırı geniş ve insanların zihninde olayları çok iyi canlandırabiliyorum sıradışı şeyleri seviyorum. Benim yeteneğim bu. Bunu herkesle paylaşmak istiyorum ama az insan okur diye hayal kırıklığına uğramak istemiyorum, hikayelerim çöpe gitsin istemiyorum. Duyduklarıma göre saçma sapan hikayeler sırf popüler diye çok okunuyormuş. Sıfırdan başlayan birisi için Wattpad te gelişmek çok zor mu. Açsam burdan kaç kişi okur.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir ara kullanmayı denedim fakat saçma sapan hikayelere ilgi o kadar fazlaydı ki çok ilerlemeden bıraktım

1|0
    0|0
    • 1ay

evet ben de öyle duydum o yüzden pek kullanasım gelmedi kaliteli güzel hikayelerden ziyade yazan kişiler popülerse yazdıkları saçma da olsa ön planda sanırım

• 1ay

başarılı olduğumu düşünmüyorum fhgdhfj Wattpadd a girişme sebebimde hikayelerimi kötü bulmamdı imkansız diye bir şey yok bence :D

• 1ay

haklısın hayal etmekten vazgeçmemeliyiz imkansız diye bişey yoktur teşekkürler 😄

En İyi Kız Görüşü

• Zor değil bence eğer cidden iyiyse baya popüler oluyor ve kitap oluyor sonunda yeteneğim var diyorsan bir yerden başlamak lazım ve wattpad bunun için iyi bir ortam. Hem gerçek okuyucular olduğu için de teşvik edici

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

• ben değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...