Hikayesi olan Müzikler hakkında?

Normalde fazla türkü dinlemem hatta hemen hemen hic ama bazı müzikler var hikayeleri o kadar acı ki istemsiz şekilde o türküyü dinlerken içim cız ediyor sanki yaşıyorum... Hikayesi olan müzikleri dinlemeyi seviyorum dinletense hikayeleri zaten. Peki sizlerin sadece hikayesinden dolayı dinlediğiniz müzikler var mı?:)
Hikayesinden etkilendiğim bir türküyü de sizlere armağan ediyorum ve teşekkür ediyorum şimdiden... :)

1|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hikayesini bilmiyorum ana paylaştığın şarkı çok güzel be 😊 Eskimeyen şarkı 😊

1|0
    0|0
    • 1ay

Genç bir cocuk Elif diye bir kizi seviyor. evliliklerine az bir zMan kala çocuk verem hastalığına yakalanıyor ve Elifin ailesi git tedavi ol öyle gel diyor evlilikleri tedaviden sonraya erteleniyor. Cocuk hastahaneye yatiyor ama gün geçtikçe kötülesiyor elife mektup yazıyor ama cevap gelmiyor hiç. Elifin ailesi izin vermiyor cevap vermesine.. Sonra cocuk ölüyor. Cenazesi memleketine götürülüyor. Sapkasinda bir kağıt ve kagitta da bu sözler yazıyor...
      Elif dedim be dedim... Burda ki be de Arapça da Eliften sonra ki harf olan Be dir... :) Aynı zamanda Elifim noktalandı diyor 2. Dizede.. Elifin noktalanmasi elif harfinin yanına noktayi andiran he harfinin gelmesi demek. Bu iki harf birlesince de ah diye okunur. bu yüzden Elif im noktalandı demek ah çekiyorum aci çekiyorum anlamına geliyor. :)
      Umarım anlatabildim. :)

• 1ay

Çok güzel anlatmışsınnn ☺️ Hikayesinin bu kadar acıklı olacağını düşünmemiştim 😐 Uzunca anlattığın için teşekkür ederimm öğrenmiş oldum bende ☺️☺️

• 1ay

Rica ederim dinlediğin için ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

• Falco - Jeanny Dünyanın gelmiş geçmiş et etkileyici şarkılarındandır 1984 yılında Falco tarafından söylemiştir etkileyici hikayesi ve Falco 'nu içten söyleyisi ile 41 kişinin intiharina sebeb olmuştur ve şarkı yasaklanmıştır... Falco -Jeanny yazıp şarkının hikayesini okuya bilirsin.

1|0
    0|0
  • Gozumun onunde kanli paralar hizlı hayatlar acimasiz duygular ve dışın dışın 😂
    https://youtu.be/1aV9X2d-f5g

1|0
    0|0
Yükleniyor...