Arkadaşlar sadece merakdan soruyorum.

Ben istanbul'daayım arkadaşlarım bana, esrar gbi madde satanların her gün cebinde 600 tl'den fazla para olduğunu söylüyorlar. Sizce bu doğrumu yoksa beni kandırıyorlar mı. Bu konuda fikir sahibi olanlara sorum yönelikdir.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 6 sene hapis cezası almıştım cezamı infaz etmekle meşgulken bir akşam mahkeme okudular eskilerden bir uyuşturucu dosyası fakat ceza almamı gerektirecek bir neden değil ifademi verdim derken hakim merakından sordu ;

- evladım kazancınız ne oluyor?

+ efendim 5000-6000 değişir

- aylık mı? (başı hızlı bir şekilde öne doğru geldi ve gözleri kocaman açıldı)

+ hayır efendim haftalık

şimdi mi? aylık 1000 tl maaşa talim :)) ama helal olsun bizim olsun

kokain satan bir adam aylık 20000 - 30000 lira kazanır trafiğine bağlı

0|0
    0|0
    • düzeltiyorum kokain satan bir adam haftalık 20000 - 30000 lira kazanır

• merakta etme boşver uzak dur onca hiç suçu günahı olmayı sırf merak edenleride gördüm cezaevinde kimse sanmasın cezaevleri suçlularla dolu %70i hasbelkader sen sen ol kullanan bir dostunla bağını kes yoksa sanada sıçrar. bilirim o iştede güzel para var zamanında bende çizim yapardım tridimax kullanırdım çok uzun yıllar önce tabi.

• Bende treedymax, maya autodesk falan kullanıyorum. Teşekkürler bilgin için .

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne kadar kazandıklarını bilemiyorum ama okuyup bir yerlere gelen, helalinden para kazanan insanların ne kadar kazandığını araştırman daha güzel olmaz mıydı?

Mesela bir cerrahın bir ameliyattan 35 40 milyar aldığını duymuştum... Günümüz şartlarında iyi bir para olarak görünüyor bence. Sence nasıl?

0|2
    0|0
  • Evet doğru.

0|0
    0|0
  • Zamanında esrar kullanan arkadaşlarım vardı ceplerinde çok para vardı doğru ama sonradan hepsi hapse girdi bence deneme bile

0|0
    0|0
    • Kesinlikle böyle bir işe kalkışmam. Bugün bu muhabbet çok döndü ortamda. Benimde en çok güvenndiğim site burası :) Rahatca soruyorum :D

• Ne 600 ü :) Banka gibidir o adamlar.

0|0
    0|0
  • satanları bilemem ama kullananlar sürünüyor

0|0
    0|0
  • doğru ama 600 tl den fazla kazanan ayakçılar köşe kenar torbacıları değil trafiğine göre

0|0
    0|0
  • çevresinin genişliğine göre değişir o iş. :D 600 lira hiçbir şey :D

0|0
    0|0
    • Ben net br rakam istiyorum aslında. :D Arkadaşlarım abarttığı miktar doğrumu diye

• 20 bin de kazanan var, daha kazanan var. sorduğun torbacılar mı

• Ya sanırım bunları satan kişiler , sokaklarda falan satıyorlarmış. Herhalde torbacılar oluyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• Seni narkotik şubesine yönlendiriyim onlar daha iyi cevaplar sorunu :D

0|0
    0|0
  • düşünüyorsan o işi bulaşma.

0|0
    0|0
    • Öyle bir amacım yok. Arkadaşlar ortamında konuşuldu bende bu siteye güveniyordum sorayım dedi. :)

• 600 tl en basit torbacı için bile para değil bunu bil ozaman

• Kimi arkadaşım günlük 20,000 diyordu ağzım açık kald bea :D

• bir boka yaramayan bir adam olarak günde 10bin kazansan ne olur.

0|0
    0|0
  • napcan satcnamı

0|0
    0|0
    • Satıcak bir insan neden ulu orta sorsun. O işe girer kendisi görür. Ayrıca benim işim animasyon üzerine gayet ev ortamı. Yani değişmem işimi o pis ortamlara.

• doğru..dahada fazla..

0|0
    0|0
Yükleniyor...