Sizce yazmaya devam etmeli miyim?

Bazen öylece akıp gider kelimeler, boğazımda düğümlenmesinden çok kaleme alırım hislerimi, nokta ile son bulur herşey. Bazılarını beğenilerinize sunmak istedim. Satır satır okuyan gözbebeklerinize şimdiden çok teşekkür ediyorum. Gözleriniz hüzünlerle buğulanmasın!Sizce yazmaya devam etmeli miyim??

• Herzaman👌
    62% (10)29% (2)52% (12)Oy Ver
  • Sık sık👍
    12% (2)29% (2)17% (4)Oy Ver
  • Bazen👏
    6% (1)14% (1)9% (2)Oy Ver
  • Nadiren 👎
    6% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Asla 💥👊
    14% (2)28% (2)18% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Okudum güzeldi fakat yazmak hoşuna gidiyorsa bırakma her zaman yaz kötü yorumlar olsa dahi. Yazmak çok özel bir şey bence. Sadece okuduğun yazarların etkisinde gibisin yazdiklarından öyle görüuorum kendini özgünlük konusunda geliştirmelisin

0|0
    0|0
    • 1ay

aynı zamanda iyi bir okuyucu olduğunda anlaşılıyor.. evet belki o an dümdüz yazıyorum ama dönüp baktığımda iki gün önce okuduğum ya da göz ucuyla dahi olsa denk geldiğim birşeyin (film, dizi vs.) sonu gibi.. özgünlük adına nasıl bir yol gösterebilirsin? daha çok yazmak mı? daha çok okumak mı? daha çok izlemek mi?

• 1ay

İlgin için teşekkürler merve çok saol yorumların için 😊

• 1ay

Rica ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim her zaman tam gaz devam. Yazmak insanı içine çekilmiş bir girdaptan ahenk ve güzelliğinin esintisiyle kurtarır her zaman sana elini uzatan bir dost olur bazen aranıza girmeye çalışanlar olacak ama sen pes etmek yerine ona daha da bağlanacaksın istemesen de. Zaten sen bırakmak istesen de o senin peşini bırakmaz :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...