Afrikalılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tezimi Afrika bölgesi üzerine hazırlamayı düşünüyorum. Bugün Afrika kültürünü tanıma ve araştırma topluluğuna üye oldum. Sizinde Afrika kültürü hakkında düşüncelerinizi almak istedim. Bir siyahi enişteniz olabilir. asdf. Yeni yüzler tanımak istiyorum. :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben ışım geregı lıbyada tunus ta mısırda bulundum lıbyada ozellıkle en cok afrıkalının oldugu ulke sıyahılerın cok arkadaslarımda oldu burkına faso malı nıjer senegal morıtanya bu ulkelelerın ındsanlarını tanıma fırsatım oldu sıyahı zaten ve halen gunumuzde ezılen toplum sıyahıler lıbyada bıle nerde en agır ış varsa hep sıyahılerde cöp toplama onlarda logar kanal acma onlarda hamallık onlarda bazen dayak bıle yıyorlar ezılıyorlar hor goruluyorlar ama en cok ta afrıkanın en fakır ulkesı nıjer ulkesının ınsanı ezılıyor bır sefer baslarına bır şey gelse sefaret yanı konsolosluk kendı ulkesının vatandasına bıle sahıp cıkacak durumda degıl fransa zaten bu ulkelerın hepsını somuruyor arapcayı bıle zor konuşuyorlar afrıkalılar ama fransızcayı ana dıllerı gıbı konuşuyorlar kısaca halen ezılen toplum afrıkalılar ve sıyahıler bızzat gordum cunku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Orası ayrı bir dünya cok farklı kültürler var çeşit çeşit, izole bölgeler falan, ha bide siyahi eniste demissin aklıma geldi bir akrabam siyahi bir kizla evlenmisti gerdek gecesi korkmus kaçmış bosanmislardi bu da böyle bir anım niye anlattiysam

0|0
    0|0
  • Adana lılarda zencilerin beyazlaşmış hali :)

0|0
    0|0
  • cemal süreyanın uvercinka şiirinde geçtiğini biliyormuydun burdan şairler üzerinede yola çıkabilrsin :) afrikalılar hakkında ne düşünüyorum onlarda bizim gibiler insanlar yani ama yoksulluk ve diğer ülkelerin baskısı onları bitirmiş :/

0|0
    0|0
  • Yatmadan da tanıyabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gizemli bir kıta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...