Türkiye ve Türk insanı hakkında yapılan istatistiki bilgiler doğrultusunda çıkan sonuçlar oldukça ilginç?

1-türk insanı, kişi başına düşen alkol tüketiminde dünya 3.’sü, sigara tüketiminde ise dünya 4.’südür.
2-Türkiye’de yastık altında olduğu tahmin edilen altın miktarı 5 bin ton.
3-türk halkının yüzde 23 buçuğu akraba evliliği yapıyor, yaklaşık yüzde 9 buçuk ise görücü usulüyle evleniyor.
4-Ülkemizde 1 metre 68 cm ortalamayla en kısa boylu erkekler Trabzon’da, 1 metre 81 cm ile en uzun boylu erkekler İzmir’dedir.
5-Türkiye’de en çok sevilen meyveler; Karpuz, üzüm, elma.
6-En çok sevilen sebzeler ise; Domates, biber, salatalık.
7-Erkeklerimizin yüzde 40’ı bıyıklı, yüzde 14 buçuğu ise sakallı.
Erkeklerimizin yüzde 40’ı bıyıklı, yüzde 14 buçuğu ise sakallı.
8-Türk Milleti Dünya cesaretlilik derecelendirmesinde 1. sırada
9-Türk Milleti yaklaşık 6000 yıllık tarihiyle Dünya'nın en eski uygarlığıdır.
yorumlarınızı alıyım?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• 9 dikkat etsin herkes 6 asırlik bir millet olarak kimlere boyun egiyoruz

0|1
    0|0
    • 1ay

Şimdi köleleşmiş bir toplum var maalesef.

• 1ay

Bence kimse gerçekleri görmek istemiyor. Mesela ben geçen hafta tüm ilahi kitapların insan elinden yazılmış olduğunu tespit ettim. 1 hafta kendime gelemedim. Herşey insanların belirli bir düzey insana hizmet etmesi için kurgulanmış.

• 1ay

bak bunu merak ettim açıklar mısın?

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel olmuş abi, ellerine sağlık olsun
    Çılgın TÜRKLER iz Biz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• son 2 numara biraz zorlama geldi

0|0
    0|0
  • sşgara ve alkolde daha gerideyiz diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Türk yanlız yok türkiyede türk olmamış

0|0
    0|0
  • Tüm ilahi kitaplar Cebrail aracılığıyla peygamberlere öğretilir onlarda yazdırır tabiki elle yazacaklar ayakla yazacak halleri yok ya Madem haşa uyduruk geliyor sen yaz ozaman kuranı kerim 666 sayfa 6666 ayet ve her sayfası ilginç algoritmalara sahip bir yapıda insan aklının ürünü değil emin olabilirsin hodrümeydan ordan çamur atmayın işiniz gücünüz islamı inancı karalamak yaratanı ve emirlerini hiçe saymak ateisliğinizde boğulun ama inanan insanların aklını karıştırmayın

0|0
    0|1
    • 1ay

Hadi yaz kolaysa insanlara 4 büyük litap var Zebur Tevrat İncil Kuran neden dörttane var hiç düşündünüzmü neden diğer peygamberlere inmedi ve birkaç peygambere de sadece suhuf yani sayfa olarak indi Yaz kardeş tutan yok seni ama insanların inananların inançlarını bozmak için uğraşmayın artık inanmasan inanma o seni ilgilendirir

Yükleniyor...