Taksimdeki provokatörler?

Arkadaşlar sizden ricam yazımdaki resimleri inceleyin. Ve okuyun link

Okuduktan sonra da buraya yazın görüşlerinizi. Gezi parkı diye çıkıp polise molotof atmak nedir?

Güncellemeler:
Adamlar muhalefet olmak için şu an apocuları savunuyolar

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Teröristlik, vatan hainliği...

1|1
    1|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Yesinler birbirlerini ben seçimleri merak ediyorum. Yine veren AKP ye verecek yine CHP ye verecek ne olacak yani...Hadi CHP başa geçti ne olacak? O da ayrı bir tezatlık. Bu ülkeden cacık olmaz.

0|2
    1|0
  • evet izmirde bunu yapanların kap yandaşı ve muhalif suriyeliler çıkmasıda tesadüf değil mi? gezi eylemi kültürlü ve hakkını demokrasi ile arayan bir gençliğin eylemi... bunu başta başbakan olmak üzere herkes karalayarak provokatörlük yapmaya çalışıyor! gözünüzü açın... ümüğnüzü sıkarım, haddini bilirsin, iktidara karşı olanlar ceza alacak diyen bir demokrasi başbakanı olamaz! haberleri yandaş medyadan değil objektif yerlerden dinleyin... hatta gidin ve görün... 3 5 kişinin o işi yaparken arkada binlerce insan kolkola şarkı söylüyordu! şarkı söyleyenlere dans edenlere kalçasını kırana kadar döven polis molotof atanlara su sıktı! bunun bile bir tiyatro olduğunu görmeyecek kadar kör bu millet yazık!

0|1
    0|0
    • " iktidara karşı olanlar ceza alacak " ? öyle birşey demedi uydurmayın milletin gazına gelmeyin :) Tiyatroyu izle o zaman link gurur duy

• sen onu7 yandaş medyadan değilde kesilmeden bütün bir konuşmaısnı izle bakalım! komiksiniz ve acıyorum sizlere... baş örtülü kızlara saldırdılar dedi başta etrafım olmak üzere cemaatten en az 10 arkadaşım taksimdeydi:)

• ben izlemem gerkenleri nereden izleyeceğimiz biliyorum sen bence önce bir beynini doldur sonra burada yandaş yazılarla halkı galyana getirmeye çalış tamam mı canım :)

• Aynen öyle. Bu eylem provokasyon.

1|1
    0|0
  • birde çok komik yorum yapan soru soran kendini neden gizler bu konuyla ilgili... baya bir utanıyorunuz cahilliğinizden bilgisizliğinizden ve bu halde taraf tutmanızdan:) yazık ya çok yazık ve komik :)

0|2
    0|0
    • hadi gülüm sen halk tv'yi izle de azcık gaza gel motive ol :)

• Ben burda senin Yorumlarini mi bekliyorum saniyorsun ? ...

Ne demek istiyorsun ?

Hangi kanal ne yaptigi önemli degil. Önemli olan Taksimde neler oldugu. Bukadar basit.

Ve hayir orda sadece taslar ucmuyor. Iki üc yobazlarin yaptigi seyi herkese genellestirmek, zaten yapila bilen en büyük hatalardan biri.

Protestocularin haksiz bir nokasini bulamacaksin.

• Lan dün öyle konuşmuyodun dımbıl? "Sen Peki Halk TV'nin tarafli oldugu nerden biliyorsun ? Yada insanlari Gaza getirdigini nerden biliyorsun ?

Dogruyu anlatmak = Gazci ve tarafli olmak mi oluyor ?

Iste sizde bu farki göremediginiz icin, AKP'lisiniz. Kendini yerlere at ve Dua et, bu Protestocular sonunda bu ülkeye iyi birsey getirmeye basarsin.

Bunu farkinda degilsin ama Türkiyenin durumu sana AKP'lilerin dedigi gibi iyi degil." diyen kimdi ne çabuk döndün :D

• mahvetti taksimi bu varoşlar polise saldırmalar saga sola zarar veriyorlar tez vakit cezalarını bulurlar umarım

2|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 5

• şimdi ilk olarak sitenin adı kızlaragöre sen ne arıyorsun sitede bu bir. Ikincisi size aykırı gelen görüşü savunanlara insan müsveddesi deme hakkı nerden geliyor ? apo posterine çaput yazmış.ana madde olarak türk bayrağı ve atatürk posterleriyle aynı onlara da çaput demiş :/ önünüze gelene terörist bölücü diyerek biryere varamazsınız bu görüşler de bu ülkenin gerçeklikleri tahammül etmek zorundasınız

0|1
    0|0
  • Size durumu anlatmakdan bikdim. Izle bunu tamam

link

0|0
    0|0
    • sözcü'nün hazırladığı şeyin nesini izleyeyim?

• Yok sen o AKP'li ilk okul mezunu olan, Yobazlarin Link lerini oku ve onlari izle. Senin gibiler dogruyu görmek istemezler, görmek istediklerini görmek isterler.

Yukardaki Viktorix arkadasim senin agzinin payini verdi aslinda.

Cok Eminim ki , sen bu olayin , Din olayi oldugunu inanan, bir yobazlardan birisin.

Dünyadan haberi olmayan , Dünyayi barak , kapisinin önünde ne oldugunu bilmeyen Yobazin teki.

Yazik.

• ya o pravakötorler bdp lı herkes bılıo bunu adamlar bu fırsat kacmaz dıyıp ortalıgı karıstırıolar o molotof atan devrimciymiş zaten tv de vali söledi

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
  • siz harbi beyin nakli yaptırın

ben gelip sana kafa atsam sen napacaksın vurmayacakmısın?

etkiye tepki vardır, ne hakkın var tazikli su biber gazı sıkmaya?

0|1
    0|0
    • lan salak salak konuşma olayları izle öyle konuş dingil. Sen gelip bana kafa tutamazsın ben polissem bunu kafana sok molotof atan adamı savunuyosun ya amk senin

• kes lan şakirt yobaz

Yükleniyor...