İzlenmesi gereken etkileyici film önerileriniz varmı?

Önerdiğiniz film hakkında, açıklayıcı bir kısa cümle bırakırsanız, değerlendirmeye alabilirim:)

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Interstellar
    Nolan filmi demek yeterlidir sanırım. Bu zamana kadar izlediğim en etkileyici film.

Hidden - Sığınak
    Ters köşe filmlerden hoşlanıyorsan muhakkak izle.

Hush
    Sağır ve dilsiz bir kadın orman evinde katille kovalamaca bunuda izle derim

Saygılar

0|0
    0|0
    • 1ay

Tşkler
      İzledinmi peki

• 1ay

Predestination dışındakileri izledim, onuda bu gece halledebilirim sanırım:)

• 1ay

Predestination - kader
      Yanliz ve sakin ortamda izle

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 3

• zamana karşı
    para yok zaman var herşeyi zamanla satın alıyorsun ama kendine zaman kazanamazsan ölürsün. zaman için çalışmak zorundasın. justin timberlake...

inception
    rüyada mı gerçekte misin. ya rüyanı kontrol edebilseydin ya da rüyanı kontrol etseler. leonardı di caprio

cinemaksimumda suikast filmi 8 tl onu kaçırma süper film

1408 numaralı oda
    perili hayaletli denilen otellerde kalıp öyle olmadığını ispatlamaya çalışan adam 1408 numaralı odaya girer...

0|0
    0|0
    • 1ay

bugün aslında dündü
      her gün uyandığınızda dünü yaşasanız ve kızı tavlamaya çalışsanız kaç gün tokat yer kaçıncı günde tavlarsınız :)

• peekay / amir khan in en guzek filimlerinden biri sahte dinlerin gercek yuzunu gosteriyor komik ve gelenceli basinda sıkılabilirsin ama sonunu cok merak ediceksin 😊😊

0|0
    0|0
    • 1ay

İzledim, zaman kaybı geldi:)

• 3gün

sen peekaya zaman kaybımı dıyosun bence bidaha film onerisi isteme

• 3gün

@İso_iso evet zaman kaynı diyorum. Herkes aynı filmi sevecek diye bir şey yok. Ben beğenmedim, kötüydü.

• Luci **

0|0
    0|0
Yükleniyor...