Güney Afrika'da bulunan İnsan ve Primat karışımı bir türe ait bir fosil bulundu. evrimsel sürecimizin sonunda mıyız sizce?

1|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bilim dunyasinda olmadigim icin bu sorulara cevap vermem hadsizlik olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğruluğu kanıtlanamadı ki bu haberin :) evrime inanırım ama insanlar hep aynıydı. Kimi zaman boyunca daha uzun kimi zaman daha kısa. Kimi zaman daha atletik kimi zaman duyuları daha gelişmiş ama yarımız at yarımız insan gibi falan olmadık hiç :)

0|0
    0|0
  • İnsanların bilmediği çok şey var ilk piramit türk piramidi olduğunu biliyormusunuz, ilk piramitler mısırda olduğu biliniyor ama tamamen yanlış bilgi ilk piramit çinde ve türk bir araştırmacı Çinli bir yaşlı çevirmen ve yol tarifi yapacak kişiyle gidiyor içine giriyor ve içinde eski türkçe çok şey yazıyor ve kendiside yanındaki yaşlı adamda eski türkçe bilmediği için okuyamıyor tel çözebildikleri şey bir hilal bir yıldız bir kurt ve şu yazı: türkler bir gün güneş batmasına yakın tekrar buralara (Çine) gelecekler ve dünya tekrar türklerin himayesi, yönetimi altında yaşayacak yazıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet orada ay ve yıldız da bulunmuştu

• 1ay

@erayist yazdım zaten hilal dediğim ay :) şuanki bayrağımız ay yıldız, kurt da türkün sembolüdür hikayeside var ama türkiyedekiler Milliyetçi Hareket Partisinin sembolü sanıyorlar, Türk soylu Asya insanlarına biliyor yani Türkiyedeki insanların çoğunluğu cahil olduğu için boş muhabbet yapıyorlar bir sürü ata sözü ve ayet veya hadis de var

• Ara türler hep vardı zaten.. Homo erectus bunlardan biridir, ilk insan, ya da ata insan olarak literatürde yerini almıştır. Tabi ki ondan sonra da bazı değişimler olmak zorunda Jeoantropologlar samanlıkta iğne arıyorlar. Şu an balkondan tükürsem insana denk gelirken 1 milyon yıl önce insan yoktu piyasada. Üreme hızı yavaş olan bir türün atalarını fosil olarak bulmak gerçekten zor.

0|0
    0|0
  • Haberin yayınlanma tarihi 2011 sene 2016 dayız. Ayrıca haberi dinlediğinizde düşüncenize katılmayan kesiminde olduğu vurgulanıyor. Şimdiye kadar 10kez yalanlanmıştır bu. Bunu yeni bir şey gibi sunmakta çok saçma güncel bir konu değil.

0|2
    0|0
  • Evrim. bence Daha devam edecek. hemde 100binlerce yıl boyunca. 5000 yıl sonra sonumuzun canlılar dünyayı ziyarete gelecekler ve. bizleri arasturdiklarinda iskeleleri bakarak işte atalarımızın toprağı. buralar buradan evrenin 4 bir yanina yayılmışız. diyeceklerdir. bu gerçek
    şu an bile bilim insanları marttan buraya geldiğimiz kanısında çoğu.

0|0
    0|0
  • Evet, zaten 100 yıldır insanlar aynı hepsi paraya tapıyor.

0|1
    0|0
  • İnsan primat karışımı nedir Allah aşkına, insan zaten primat değil mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

ben dicektim..

• 1ay

Merak öğrenme isteği güzel şeyler maalesef çoğu insanda bulunmuyor bu yüzden takdir ettim seni doğru ve iyi yoldasın

• 1ay

@Articuno Evrimin nesi yanlış elbette evrim vardır dünya'nın oluşumu bile evrimin bir ürünü sizce?

• Yok neden sonunda olalim

0|0
    0|0
  • Kıyamet gelsede kopsak

0|1
    0|0
  • senin kukuna fosil sokarım. bilim insanları bile evrim teorisinin mantığından şüphe duyuyor kaldı ki yalan ve sadece bir teori ama bizim canım insanımız inanıyor.

0|0
    0|1
  • Hayir henuz 3-4. Evrelerin birisindeyiz tabi 5. Cagin 7 cagdan olusan bir sistemdyiz ve her 7 cagin da 7 evresi var

0|0
    0|0
  • Sivaslı bilimadamları bir inceleyip açıklama yapsınlar hele de...

0|0
    0|0
  • la olm ne bossunuz. bilim yanilir.. buun birsey atilir ortaya 10 yil sonra bu konu uzerinden baska birsey atilir.
    bu sacma teorilerinizi artik bir son verseniz daha iyi olur. evrim diye birsey yok.
    iki milyon yil diyon ya.
    faha yuz yil. onceki sehitlerin ya da olulerin fosilini bulamiyon 2 milyon yil diye sacma. sapan ortaya bisey atiyon tobe tobe..

0|0
    0|2
    • 1ay

Teori mi nerde var teori somut delil var birinin uydurduğu bir şey değil

• 1ay

Ben savunduğum şeyi ispat ederim, yani evrimi.. Sor edeyim.
      Sen savunduğun şeyi ispat etmek zorundasın, soruyorum edemiyorsun. Bitti.

Al bu kapakla bir ömür yaşa.. Hadi hoşçakal...

• 1ay

@Oralex ahaha. maymunula baban 😂 babanin bir . kicina bak bakim. kirmiziysa baana fotosunu at inanicam.. ahaha
      sana. kalak lazimmi bende. cok 😂

Yükleniyor...