Sevdiginiz masal var mi?

Kucukken dinlemeyi cok severdim. Annem hic anlatmazdi😂😂 Acisini cikariyorum simdi masal dinliyorum 😂😂 En sevdigim masal da kibritci kiz masali. Cok guzel bence. Siz de sevdiginiz masallar varsa yazin. Okumak isterim.

0|1
714

En İyi Erkek Görüşü

• Ömer Seyfettin'in masalları demeyelim de, yazdığı hikâyeleri öneririm. Genelde melankoliktir ama etkilidir, güzeldir. Çocukken çok okurdum.

1|0
    0|0
    • Evet okudum onlari kucukken. 😂 Kasagi'yi cok severdim. Seviyorum hala gerçi😂😂

• Muzaffer İzgü? O da çok güzeldir... Evet Kaşağı'yı ben de severim. Bir de derleme hikâyeleri türünde bir kitabı vardı. Orada da bilinmedik bir çok güzel hikâyesini okumuştum Ömer ustanın.

• EİG için teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Alice Adventures in Wonderland.

1|0
    0|0
  • Masal mı...

1|0
    0|0
    • Masal anlatmayı sevmem.

• Cok mu gec benim icin 😂😂😭

• Yok canım niye geç olsun.😊var mı diyeceğiniz ben ergen im. 😊 şaka bir yana ben sizi anlıyorum çünkü her insanın ruhun da bir çocuk yatar. üstelik yaşınız çok genç yani olabilir.

• Kanka sen iyimisin

1|0
    0|0
  • Jack ve fasulye ağacı

1|0
    0|0
  • cadı kadın masalını severdim

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cadılı bişey vardı

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Kibritçi kız mı o nasıl masal hiç duymadım ben :)) tam uyku modundayim bir söyler uyuyalim bari 😒😑

0|0
    0|0
  • masallara inanmam ben

0|0
    0|0
  • yokk

0|0
    0|0
  • Mavi adam masalı vardi unuttum ama bulursan biryerden haber ver

0|0
    0|0
  • Aşk masalını severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dedemin babama babamın bana anlattığı ve Allah nasip ederse dedelerinin çocuklarıma anlatacağı bir masal var kulaklarımda çınlar 😊

0|0
    0|0
  • Kardan adam masali

1|0
    0|0
  • Rapunzel, uyuyan güzel falan

#patates

#rr

0|0
    0|0
  • Başlığı okuduğumda aklımdan geçti kibritçi kız çok seviyorum peter Pan da çok farklı bence

0|0
    0|0
  • Uyuyan güzel

0|0
    0|0
  • Kırmızı başlıklı kiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...