Müzikle ilgilenen var mı ya da ilgilemeyi düşünen?

Enstrüman çalan ya da şarkı söyleyen ?

detaylar kısa dedi ...

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben Michael Jackson hayranıyım. Altta bi üyemiz İsmail Yk ile MJ i bir tuttu bunun hakkında fikirlerinizi alabilir miyim?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Keman çalmayı çok isterdim .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Akustik gitar ve bağlama çalabiliyorum fakat kendim dışında kimseye söylemem .

1|0
    0|0
  • beyinne direk tetikleme yapan en etkili yöntem müziktir

dinledigin müzikte tetiklemelerle bilinç altına mesaj verilir ve ilerde o mesaj bilinç altında yeşerir

eylem olarak sonuçlanır

1|0
    0|0
  • Armonika, Bas Gitar, Akustik Gitar ve Elektrik Gitar çalabiliyorum. Vokal olmayı da denedim fakat sesim kötü, müsait değil. Ayrıca sesime iyi bakacak kadar sorumluluk alamam.

1|0
    0|0
  • Şarkı sözü yazıyorum..

1|0
    0|0
  • amatör olarak gitar ve tulum çalıyorum..

1|0
    0|0
  • evet 3 senedir elktro gitar çalıyom

1|0
    0|0
  • 24 yildir piano caliyorum. Mj e bu lafi edene kulak bagislanmali.

1|0
    0|0
  • Bateri çalardım önceden.. Şimdi iyi bir dinleyiciyim.. Arşivim var.

1|0
    0|0
  • ben dinliorum sadece ilgim okadar

1|0
    0|0
  • akustik gitar çalıyorum:)

grupmu kuruyoruz:))

1|0
    0|0
  • gitar arada bır kendımden gectıgım zamn:)

1|0
    0|0
  • F akoru geliyor aklıma geliyor hep. Gitarla aramdaki tek engeldi. Sabırsız olduğum için adam akıllı basamadım, isyan ettim terk ettim. Bunun haricinde blok flütte harikalar yaratırım. Mendil açsam insanlar para atar diye düşünüyorum. Ha bir de yan flütü, blok flüt gibi çalabiliyorum. Kısaca hepsini toplasan bir alet etmez ama hiç olmamasından iyidir :(

0|0
    0|0
  • evet ben varım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir aksilik olmazsa önümüzdeki aylarda bağlama kursuna gitmeyi istiyorum. vakti ayarlayabilirsem tabi...

0|0
    0|0
  • Quit work, make music!

1|1
    0|2
  • türkiyenin michael jacksonı olan serdar ortaç dışında ilgilenmem

0|0
    1|0
    • Türkiye'de o kadar değerli sanatçı var ve sen bana serdar ortaç diyorsun. Ayrıca MJ ile bir tutuyorsun eksi eksi eksi.

• mj vasatın altında bir popçu ismail yk neyse oda odur ancak

• Sen git bi araştır MJ ' i milyonlarca hayranı var boşa değiller ya. Adam bi ses kaydına başlamadan 3 saat ses provası yapardı. Sen buna mı vasat diyorsun?

• gitar calıyorum çelloya merak saldım.şarkı soyluyorum dogal olarak

0|0
    0|0
  • enstrüman çalıyorum...

0|0
    0|0
    • Ne çalıyorsun

• olmuyo ki..herkes farklı ile gidiyor , hayata atılımlar için dil öğrenme cart curt başlıyo olmuyo yani :) bundan sonrasını anca meslek haline getirebileceksen ilerleyebiliyosun.

• Haklısın yahu ne diyebilirim.

Yükleniyor...