Bu bayan çekici midir sizce?

Güzel bir bayan mı sizce?

link

Not:Resim bana ait değil.Hiç kimsenin resmini de çalmadım.Bu ünlü bir manken.Sadece merak ettiğim için soruyorum :-)

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• soğuk benizli ama bakışları anlamlı sanki gözlerinde hem hüzün hem de hayatı barındırıyor doğal bir güzelliği var doğal kadınlar 1 adım öndedir aşırı makyajla güzel olmak önemli değildir bu kadında doğal çekiciliğin bir yansıması

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Güzel bir kadın ancak benim için çekici değil.

1|0
    0|0
  • hic degil ya :(

0|0
    1|0
  • Sen bu kıza benziyorsun :) Evlen benimle

0|0
    0|0
    • Nerden çıkardın onu yahu?

• Hayır ks üyeler genelde biriyle ilgili birşey sorduğun zaman ona benziyordur diye düşünürler hemen.Ama hep öyle değil ya.Mesela ben bundan önce 2-3 beğendiğim ünlü bayanlarla ilgili ks üyelerinin fikirlerini sordum nerdeyse hiç biri benzemiyor.Ama birşey daha söylemeliyim ki bu kez yanılmıyorsun var biraz benzerlik.Yüz benzerliğide var bence kişiliğimizdede bir benzerlik var çünkü nerdeyse aynı günlerde doğduk.Birde banada genelde bir taraf itici erkeksi der bir taraf çekici güzel kız der :-)

• Ben diğerlerini bilmem :) Psikoljik olarak hareket ederim :) Erkeksi diyeni bırak benimle evlen dedim daha nasıl yorum yapayım :) İllahi güzelsin mi diyeyim :)

• Bu bayansa siz nesiniz diyebilirim.

0|1
    1|0
  • yani sıradan günlük bir görüntüsü bu ama çekici olma potansiyeli çok yüksektir

0|0
    0|0
  • evet güzel bir kadın .

0|0
    0|0
  • Üzgünüm meleğim. Popom daha güzel :(

0|0
    1|0
    • Yuh artık :O Ama zevkler tartışılmaz dimi ama:D

• Haklısın prenses ama dürüst olmayı seviyorum ve bu sadece benim düşüncem :). Bu arada popomla bunu kıyasladığım için sanırım popomdan özürdileyeceğim. ! :)

• güzel hatunmuş

0|0
    0|0
  • çekici seksi hoş biri

0|0
    0|0
  • revelatuondaki charlie deeğilmi bu

0|0
    0|0
  • uyanamamış kız ki :)

0|0
    0|0
  • cok cekici biri

0|0
    0|0
  • keş gibi gözleri kaymış 10 üzerinden 6.5

0|0
    0|0
  • Bence değil...:((

0|1
    1|0
    • Daha niye üzülüyorsun canım?Bunda üzülücek ne var ki?

• Nasıl yani?

• Manken sevgilimde oldu, yanımda çok güzel kızlarda oldu ama önemli olan k güzelliğin altını başka meziyetlerle de doldurabilmek, sırf güzellik hiçbir işe yaramıyor maalesef...

Kızlar Ne Diyor 14

• Değil.

0|1
    1|0
  • bence güzel gayet

0|0
    0|1
  • Güzel bence

0|0
    0|0
  • Elemana benzetiliyorsun sanırım :)

0|0
    0|0
    • Ah siz ksciler genelde hep öyle düşünüyorsunuz ama hep öyle değil ya.Ben bundan önce birkaç ünlü daha sordum ama onlarla hiç bir benzerliğim yok.Ama bu kez yanılmıyorsunuz biraz benzerlik var evet.Kendimden birşeyler buldum onda.Banada genelde bir taraf sert itici erkeksi der bir tarafsa güzel çekici bir kız der.Yani fifti fifti.O yüzden merak ettim çoğunluk ne der diye sordum. Burdada durum nerdeyse aynı fifti fifti :-)

• Anladım canım.bence güzelsin :)

• Doğal ve bu yüzden güzel.

0|0
    0|0
  • kaşlara el atmak lazım galiba yoksa güzel kız

0|0
    0|0
  • Sert bir imajı var erkeksi.

0|0
    0|0
  • güzelmiş

0|0
    0|0
  • hoş güzel bir şey.

0|0
    0|0
  • Değil canım

0|0
    1|0
  • Gözleri harika. Makyaj yapınca daha hoş olucaktır.

0|0
    0|0
  • Bence cekici değil, itici.

0|1
    1|0
  • Dudaklari biraz daha dolgun olsa Angelina Jolie.

0|0
    0|0
  • biraz erkeksi

.

0|0
    1|0
Yükleniyor...