Takip ettiğiniz dergi var mı . . .

takip ettiğiniz dergi var mı . . .

adı ne ?

türü ne ?

0|0
16|64

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden Bilim ve Teknik dergisini takip ederdim.. Kacırmamaya calısırdım aylık dergilerini.Bu sıralar pek takip edemiyorum. Ama hatırladıgım zamanlarda alırım, okumaya calısırım elbet..

Diger dergileri bilmem ama Bilim ve Teknik dergisi insana gercekten cok sey katıyor..Siddetle tavsiye ederim. Toplumda cok fazla kisi kendisine birseyler katmayan, katamayan dergileri okuyor.Ama geriye dönüp baktıgında ellerinde yararlı dedigimiz hicbir sey kalamıyor. Bu yüzden zaman kaybı diye düsünüyorum o dergileri..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 63

• Galatasaray Dergisi

3|0
    0|0
  • Uykusuz,level,chip

1|0
    0|0
  • Pc NET' i takip ediyorum çoğunlukla türü : Bilgisayar-İnternet ve Teknoloji

Bir de "Adı Yok" Adlı mevsimlik edebiyat dergisini takip ediyorum.

1|0
    0|0
  • Uykusuz ve Penguen takipcisiyim, mizah dergisi olmak ile birlikte her konuya el atarlar, kesinlikle haftalık olarak takip edilmeye değer nadide 2 dergi varsa onlarda bunlardır. Keskin zeka gerektirir bazı esprileri anlamak, küçücük bir karikatürdeki 3 kelimeyi birkaç dakika oturur düşünürsünüz bazen ve ne kadar ince olduğunu farkedip gülmeye başlarsınız, yalnız tekken sosyal alanlarda okumanızı pek tavsiye etmem, deli muamelesi görebilirsiniz :)

0|1
    0|0
  • Valla ne yalan söylim afedersiniz ama ergenliğe yeni adım attığımda mahallede lolita dergisinin serisini toplamıştık çok yakından takip ederdik sonra üniye gidince ev arkadaşları ve ortamın değişmesin pc net nat geo chip auto show herkes sürekli bişeyler alırdı yani çoğu türden ismini saymadığım dergilerde vardı yani şimdi işlerle ilgili dergileri takiip ediyorum...

0|0
    0|0
  • ATLAS DERGİSİ doğa coğrafya,keşifler üzerine yayım yapıyor.

1|0
    0|0
  • Eskiden

Stratejik analiz, analist, tempo, aktüel, aksiyon, leman, penguen, pcnet, Diyalog Avrasya, Para, çok daha eskiden National Geograpfic ve atlas, kısa bir dönem popüler tarih.

şimdi, kafamıza eser de yolda okuyalım dersek dağınık takılıyoz

1|0
    0|0
  • uykusuz penguen leman ve sinema... ilk 3 mizah sonuncusu malum :)

1|0
    0|0
  • Teknoloji dergilerini takip ediyorum...

1|0
    0|0
  • eskiden hustler vardı nerde o eskiler :)

1|0
    0|0
  • Muscle fitness

1|0
    0|0
  • bu aralar sıkıcıda olsa yönetmelikleri takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • uykusuz var sadece..mizah dergisi..onuda bu sıralr çok yazılı çıkarıyolar inceden uyuz oluyorum..

0|0
    0|0
  • penguen :D

1|0
    0|0
  • zamanımızda bluejean fılan vardı hey gidi hey..

edit : 25 yaşındayım 40lık dedeyim.

1|0
    0|0
  • mizah dergileri ve erkek dergileri

1|0
    0|0
  • blue jean okurdum eskiden. slash hayranıydım. halada öyle. bir godfather çalısı var gitarla...

1|0
    0|0
  • Arkitera/Mimarlik

1|0
    2|2
  • Ruh ve mADDE

0|0
    1|0
  • Eskiden araba dergilerini takip ederdim onların adını bilmiyorum ama birde pcnet ve chip gibi dergiler var onlara bakmıştım.

0|0
    0|0
  • pcnet ve chip dergisini takip ederim arşivim var.ilerde çocuklarıma bırakabileceğim bir bilgisayar teknoloji bilişim dergileri

0|0
    0|0
  • Lisedeyken boxer ve fhm dergileri alırdım hala var mı bilmiyorum. Son zamanda işimle ilgili yayınları takip ediyorum size gelmez :)

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE dergisi

1|0
    1|0
  • Mizah. Her hafta uykusuz penguen fix

0|0
    0|0
  • chıp

0|0
    0|0
  • Cnbc-e candir bazen 2-3 tane alasim geliyor koleksiyon icin torunlarim icin Turkiye icin. :))

0|0
    0|0
  • Level.

0|0
    0|0
  • bazen popular science bazen bilim teknik arada sırada da siyaet haber dergileri - kısaca genelde teknoloji

0|0
    0|0
  • bir aralar bilgisayar dergileri takıntım vardı. Chip, PC Worl, Pc Net, gibi dergilerin arşivini yapıyordum resmen. 1 yıl falan oldu artık dergiye para vermiyorum.

0|0
    0|0
  • trendy okuyorum bol bol

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 16

• sızıntı, aksiyon:) moda dergisiyle işim olmaz..moda baştan sona asimile kokan bir yalandır..

1|1
    0|1
  • marksist bakış .

devrimci proleter gençlik .

1|0
    0|1
  • Kardeşim blue jean diye bir dergi alıyor HEADBANG ekini ben alıyorum diğerleri ona kalıyor müzik grupları filan var işte.

0|0
    0|0
    • aynı dergiyi bende alıyorum headbangı alıp diğerlerini atıyorum : metal hayranları için ideal sayılır

• cnbc-e dergi alıyorum dizileri takip edemiyorum :( bari dergiyi alayım diyorum :))

birde womens health isimli dergiyi alırım ama içeriğine bakarım almadan, diğer dergilerden de o ay ilgimi çeken varsa alırım :)

0|0
    0|0
  • Eskiden Penguen ve Uykusuz alırdım bol bol... Bir de ArkeoAtlas...

0|0
    0|0
  • internetten içeriğine bakıyorum bana göre bir şeyler varsa alıyorum:))

Blue Jean

Dream You

Marie Claire

Hey Girl

1|0
    0|0
  • alırsam arada cosmopolitan alıyorum

0|0
    0|0
  • Cosmopolitan

0|0
    0|0
  • Koridor . edebiyat dergisi .

1|0
    0|0
  • sızıntı/ilim ve kültür,cosmopolitan/moda,ilişkiler vs

0|0
    0|1
    • bir çok kadın / kız gibi :)

• :)sağlık,ilişkiler adına değişik şeyler öğrenebiliyorsun..ve röportajlar kısmı hoşuma gidiyor

reklamları inandırıcı değil

• Hey Girl,Vogue

0|0
    0|0
  • Sound - Müzik Teknolojileri

0|0
    0|0
  • Cosmopolitan severim

0|0
    0|0
  • Hey Girl, magazin dergisi

0|0