Sence Hangisi kazanır?

Türk Devletlerine en güçlü dönemlerini yaşatan bu hükümdarlar savaşsa hangisinin devleti ayakta kalır ve hepsini yener?

• Atilla ( Hunlar )Sence Hangisi kazanır ?
    16% (3)44% (7)29% (10)Oy Ver
  • Mukan Kağan ( Göktürkler )Sence Hangisi kazanır ?
    11% (2)6% (1)9% (3)Oy Ver
  • Bögü Kağan ( Uygurlar )Sence Hangisi kazanır ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Satuk Buğra Han ( Karahanlılar )Sence Hangisi kazanır ?
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Gazneli Sultan Mahmut ( Gazneliler )Sence Hangisi kazanır ?
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • Sultan Melikşah ( Seçluklu )Sence Hangisi kazanır ?
    0% (0)6% (1)3% (1)Oy Ver
  • Fatih Sultan Mehmet ( Osmanlı )Sence Hangisi kazanır ?
    68% (13)38% (6)53% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• F. Sultan Mehmet dedim daha 20 sinde istanbulu alan bir padişah 40 ında nereleri alabilirdi akıl hayal alamıyor. Hele günümüzde ohooo. Hem zeki hem güçlü. Din kisvesi adı altında insanları köleleştirmeye çalışmayan gerçek bir milliyetçi

0|1
    0|0
    • 1ay

Melikşah da çok güçlüydü.. tarihte iki devletle aynı anda savaşıp yenen tek hükümdar melikşah sanırım.. melikşah atilla ve fatih kalırdı.. ben sordum soroyu ama bende fikrimi söyliyim melikşeh fatihi de yenerdi..

• 1ay

ben fatih olmasa atilla derdim hepsi güçlü tabiki

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Sultan Mehmet kazanır çünkü içinde bulunduğu dönemden dolayı çok daha gelişmiş silahlara sahip

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizi bizemi kırdırıyorsun senii senii

0|1
    0|0
    • 1ay

: ).. ben melikşah hayranıyım acaba ona kaç oy çıkar diye açtım.. bir de bu anket hangi türk devletini daha çok sevdiğimizi ortaya çıkarıyor Osmanlı daha çok seviliyor.. o da en güçlü türk devleti olduğu ve yakın tarih olduğu için.. gücü seviyoruz biz : ) ayrıca zaten birbirilerini zamnında baya kırmışlar.. türk boyları bir biri ile savaşmış.. türk devletleri..; )

• Teymur leng hepsinden güçlü olmuş

0|1
    0|0
    • 1ay

Timur Türk değil..

• 1ay

Timur tarihte cengiz ve hülagü den sonra kötü anılan üçüncü hükümdar.. bencede üçüde zalim hükünmdarlar.. gerçekten türk olsa timur svoyetin senin demene ghöre işine gelmesi lazım.. zalim bir hükümdarı türk göstermek işine gelir rusların ama onlar moğol diyor.. tek onlar değil dünya diyor.. timur türkleşmiştir bir dönem kendini türk tanıtmış o da çıkarı için.. önce türküm demiş sonra cengizin soyundanım demiş.. kendisi söylemiş.. tabi tarihçilere göre.. ama dediğim gibi gerçeği kimse bilemez.. türk tarihinde tanınmamış çok bbüyük büyük kahramanlar var.. mesela listeye aldığım mukan kağan.. alp er tunga.. bunlar bilinmez.. yani türklerin timura ihtiyacı yok..

• 1ay

Türkler büyük bir coğrafiyanı kaplıyor. Tarih boyuncada çok büyük liderler çıkmış onlardan. Beni hiç birini kötüye iyiye ait etmiyorum, hepsi benim soyumdan boyumdan sonuçta. Yani her birinin kendiliğince büyük lider olduğunu düşünüyorum

• Fatih Sultan Mehmet ( Osmanlı )

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanrı'nın kırbacı Attila'nın kesin zaferiyle sonuçlanacaktır elbet.

0|1
    0|0
    • 1ay

Atilla ve Melikşah osmanlı ve fatih kadar tanıtılmadı.. sana katılmakla birlikte Melikşah ında es geçilmemesi lazım..

• Atilla türk değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...