"Zaman ki sonsuzdur Bitmemiş şiirler gibidir?

"Zaman ki sonsuzdur
Bitmemiş şiirler gibidir.

Bazı hüzünleri
Bazı nehirleri tutup anlatmak gibidir.

Biz ki zamanı tırnak içine alıp yaşadık" hocanın verdiği ödev arkadaşlar bunu okuyunca aklınıza ne geliyor?

0|2
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• şairleri pek sevmiyorum şiirleri ise hic, tamamen hayal ve aci uzerinr kurulu haz vermiyor ayrica karamsarliga itiyor pek olagan bir kisaca sevmiyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

Ders Diksiyon ama hiç bisey anlamadım ben bu isten 🙄🙁

• 1ay

bitmemis siirlerden kasti bitmemis hayaller insan siiri aşktan acidan karamsarliktan yazdigin dusunursek ve temelinde hayaller ve ya yasanmisliklar varsayarsak icinde bulundugumuz zaman sonsuzdur ki siirler gibidir eksiltili bitmeyen surekli duygularla yasayan isin carpici yani diger taraf baz nehirleri tutup anlatmak nedir biliyor musun? ayni nehirde iki kez yikanamayiz, ikinci girdigimizde o nehir artik degismistir bu arada akip giden su artik onu baska nehir yapmistir. akip giden su bir yasanmislik olarak dusun huzunleri tutup anlatmak gibi nehiri durdurdugunu dusun akişi, tipki onun gibi pek siir kabiliyetim yok ama mwntikla en az bu kadar

• 1ay

Tesekkurler

• hayat geniş manalar içerebilecekken onu kısıtlamak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Günaydın adaş

0|0
    0|0
    • 1ay

Gunaydin

• 1ay

Bence burda zamanın önemini anlatıyor zaman içersinde yaşanılan şeyler hiçbir zaman unutulmaz denilircesine :D

• 1ay

Daha detaylı olmali

Yükleniyor...