Hocaya sor diyelim. Sorun bakalım?

Ne kadar garip sorunuz varsa hepsini yanıtlamaya çalışıcam. Herkes 1 soru sorarsa sevinirim.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Madem ışık hızına ulasan bir maddenin hızı arttigi icin kutlesi artıyo biz neden kostukca kilo veriyoruz

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya git Allah'ını seversen gece gece... -.-

• 1ay

Işık hızında koşmaya başladığın zaman kilo almassan bana bu soruyu tekrar sor kardeşim iyi geceler

• 1ay

İnsaniyet namına okudum belki bir faydam dokunur diye, beynim yandı beynim! Allah kahretmeye seni -.-

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer uçağın kara kutusu kaza anında parçalanmıyorsa neden bütün uçak bu kutunun üretildiği maddeden yapılmamaktadır?

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardeşim kağıtta düştüğünde parçalanmıyo niye kağıttan yapmadılar bence sen bunu ucağı üreten firmaya sor

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne hocasınınız din mi?

0|0
    0|0
    • 1ay

hocasısınız 😄 yazamadım bir türlü

• 1ay

Beyinle bedeni karıştırma çok deha arkadaşım beyin biz uyurken bile uyumaz ya da dinlenmez ama sende olmadığı için konuya hakim değilsin tabi iyi geceler üretim hatası 👋👋 muhabbetin için sağolasın 😄

• 1ay

Bedenle beyni karıştırma diyo sen beynine tasma takıp sokaktamı gezdiriyorsun kalpte atıyor ama uyku esnasında düzene giriyor sabit çalışıyor beyinde aynı şekilde normaldede fazla kullanmıyosun ya sen gece uyurkende aynı şekilde kullanmaya devam ediyosun sende haklısın diyecek bişeyim yok :)

• hindular inekleri öldüğü zaman neye tapıyorlar...

0|0
    0|0
  • Erkeklerin çapkın olanı sevilirken kızlarda aynı durum kasar konumuna getirilmesi ne kadar doğru

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ne hocası

0|0
    0|0
  • Blinç altı neden gerçek değildir?

0|0
    0|0
    • 1ay

Kardeşim bilinç altı senin kafanda kurup yapmak istediğin fakat yapamadığın şeylerdir. Olmayan şey gerçek sayılmaz :)

• 1ay

Okuduğum kaynakta şu şekilde bir yazı yazıyor. Topla oynanan herhangi bir oyunda ya dışarı atarsam korkusunun neticesi mutlaka dışarı atmaktır Çünki bu korkuyla beraber beynimizde canlanan resmi bilinçaltı hedef olarak alır ve hedefe doğru hareket eder

• 1ay

Kaynakları kimin yazdığı önemli dostum ben bu şekilde yazarım başkası bu şekilde yazar herkesin hayatına kimse karışamaz

• Ben neden zengin olamıyoum?

0|0
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden biliyo :)

0|0
    0|0
    • 1ay

Şimdi annenden öğrenmiştir kanka fesatlığa vurma 😂😂

• 1ay

Sadece bir kadından öğrenmemistir diye düşünüyorum oyuzden ulkenin dört bir tarafında kardeslerimi arıyorum bir kısa iki uzun uc kısa dört normal sekilde ritm tutarak hapşıran arkadaslar lütfen irtabata gecrsinler :)

• Insanlar yaşamayı hak ediyorlar mi sence

0|0
    0|0
  • Hersey ruyami hocam biz gercekmiyiz niye variz

0|0
    0|0
    • 1ay

İnsanların varoluşu Allah'ın takdiridir kardeşim bunu sorgulamak ne sana nede cevaplaması bana düşer rüya konusuna gelince bilinç altı gerçek değildir kardeşim

Yükleniyor...