Mustafa ceceli hakkındaki düşünceleriniz nedir?

gezi parkna giden sanatçı arkadaşlarını twitterda engellemiş kendisinden soğudum. ben bir ben ülkesinde hiçbirşeye sahip çıkmayan bir sanatçının bu ülkede para kazanmasına karşıyım. yalakalıkta bir yere kadar.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gezi parkına destek verirsin, senin görüşündür. Destek vermeyene tavır alıp soğuyorsan kendini sorgulama zamanın gelmiştir. O mustafa cecelinin özeli. Adamın özelini satın almıyorsun albümünü alıyorsun. Haddini hududunu bilmekte sorunu var bu ülkede insanların. Tahminim engelleme sebebi de gezi parkına gidenlerin genelinin gitmeyenlere baskı uygulayıp hakaret etmesidir.

1|1
    0|0
    • bu ülkenin halkına albüm satıyor desteklemese bile köstek olmasın yeter zaten niyetide cemaate ve hükümete yalakalık. ne ucuz adammış

• Ahmet kaya gibi bir teroristi dinle sonra gel bize ahkam kes. Bedirhan nazlıcan suphi , 3 terorist...

• akplilerin yanında ahmet kaya bile masum kaldı. hem sen önce bunu düşüneceğine akp nin en iyi dostu nedense apo bunu bir düşün apo dan emir alıyrsunuz

Erkekler Ne Diyor 6

• adamın para gelecek derdi yok. hacca da gitti o yaşta. her şey istediği gibi neden seni beni düşünsün?

kendine göre haklı. başının ağrımasını istemiyor olmalı

1|0
    0|0
  • İnsanları fikirlerinden dolayı yargılayacaksan o eylemlere katılman bile saçmalıktır. Önce tahammül etmeyi ve saygı duymayı öğrenmek gerekir ki karşı taraf da sana saygı göstersin.

0|0
    0|0
  • Gezi parkına destek vermeyebilir, tepki gösterir neyse ama diğer arkadaşlarını engellemesi çok kekoca:/ zaten onu dinlemezdim.

0|0
    0|0
  • Yalakalar ile Omurga sahibi insanlar bir bir belli edecek kendisini.

0|0
    1|0
  • Senin gibi düşünmüyor diye yalakalıkla suclayamazsin zaten neden arkadaşlarını sildiği ile ilgili de açıklama yapmış daha sonra yine ekliyecegini ifade etmiş

0|0
    0|0
  • adamın sanat camiasındaki adı hacı zaten ve gerçekte de hacıdır o zat. Cemaatçidir ve o yönü ağır basıyor daima. onlara yalaklanmayacak ta banamı yalaklanacak kardeş

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• link

kendi ifadeleri önemlidir. desteklemek zorunda değil. köstek olacak ifadeleri yok en azından

0|0
    0|0
  • engeller sana ne? bize ne? bana ne? sanatçı diye istediği gibi yaşayamayacak mı?

yargılamaya hakkın yok sevmiyorsan albümünü almazsın olur biter.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hacı ya hani..

0|0
    0|0
  • İnsan olarak bakarsak evet iyi adam .

0|0
    0|0
Yükleniyor...