İllumunati Hakkında neler biliyorsunuz?

İllumunati hakkında neler biliyorsunz?

Yeni dünya düzenini kurmayı hedefliyorlar.

Sizce böyle bir şeyin olma olasılığı varmı?

0|0
15|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1176 yılındaydı sanırım kuruluşu ? almanya ? yok o öyle değil rotary klüplerine dayanır 1330 lu yıllara uzanır Illuminati nin kuruluşu.. 1980 de yeni dünya düzeni planlandı atılımı 1940 larda yapıldı tabii..

illuminati wall street card yaz google a amerika wall street haraketini fazlasıyla görebilrisin.

illuminati oyun kartları yazarsan 1990 yılında çıkan oyunun kartlarının hepsinin çıktığını yapıldığını. ve henüz çıkmayan oluşumları görürsün. mesela mavi ışık projesi.. uzaydan dünyaya gökyüzünde istedikleri şeyi 3d olarak gösterecekler... hindistanda buda islam ülkelerinde peygamber amerika da isa... bu şekilde insanları yöneticekler... ufo larda saldıracak evet ? ama onlar uzaylı değil :) illuminati olacak.. amerikan hükümeti ufoları düşürecek ve dünyaya himayem altına girin yoksa gerisini düşürmem beter olursunuz diyecek. bu şekilde dünya ülkelerine himayesi altına alacak.

Büyük başkan kennedy ? nasıl öldü neden öldü ? illuminati ve lobilere karşı çıkan tek başkan dı.

Amerika bütün dünya ülkeleriyle savaşmış tek devlettir. Fakat hiç bir savaşı kendi topraklarında olmaz ?

Türkiye'deki Adalet ve Kalkınma partisi logosu ampül ?

Arap ülkelerine bak her birinde birer tane Adalet ve Kalkınma Partisi var ve ne gariptir ki gelişmemiş oldukları için logoları gaz yağı lambasıdır...

yani olma olasılığı yok. Çünkü çoktan oldu, kimse karşı koyamaz. onlar ol der ve olur gibi bir pozisyondayız :) Kıyamet kopsa inanmama derecesinde yani bilen insanlar. Çünkü o gökyüzündekiler. ecüc le mecüc isa ya mavi ışık projesindeki hologramsa ? Uzaylılar onlar sa ? daha bir çok şey var anlatacağım bildiğim yeter bu kadar :) mazallah iki dk ya fbi kapıma dayanmasın :)))))

0|2
    0|1
    • baya bilgilenmişsin. Rotary dan sonra illumunati oluşumu hakkında bilgin varmı? +1

Kızlar Ne Diyor 15

• İllumunati var evet,masonların oluşturdugu bir topluluk ve ne yazıkki,dünyayı onlar yönetiyor 1900lerden öncesinden beri,Adolf dönemini,Sabetay'ı,Abdulaziz'den Mustafa Kemal ve sonrasına kadar olan dönemi iyice araştırmanı tavsiye ederim..Dünyada her zaman Yahudi kavmi öncü,yenilikçi,donanımlı ve savaşçıydı.Kadir Mısıroğlu'nu dinle...

0|1
    0|0
    • İllimunatiler adolfu sevmez çünkü onların dediklerini yapmamış karşı çıkmış ve yahudileri katlettiler. Amaçları için sabetay sevi kullandılar osmanlıyı çökelticek temelleri atabilbek için. Tavsiyene uyup Kadir Mısıroğlunu dinleyeceğim

• dinledim buna benzer bir kaç kitapta okudum.

Kadir hoca yı tavsiye ettiğin için teşekkür ederim

• Rica ederim ne demek

• anlamıyorum bir üçgen bir tek göz dünyayı nasıl değiştirebilir?

o zaman matematikte illumunati o.O

0|2
    0|0
  • az kaldı ağzımza etcekler onu biliyorm :D yayıldılar heryere itler

0|2
    0|1
    • ne yaptın sen öyle:)

içlerine mi girip çıktın?

• teşekkürlerr

• rica ederim

• allah buna hiçbirzaman izin vermez.

0|2
    0|1
  • var tabiki bu dünyanın başındakiler hepsi öyle az kaldı

0|1
    0|1
    • Ne kadar bir süre kaldı sence?

• olabilir gizlilğmi kaldırıym ekle istersen

• yeni dünya mı o zaman Atatürk döneminde neden böyle birşey yoktu çünkü Atatürk'ün onları bozguna uğratmasından mı korktu ;)

0|1
    0|0
  • Bir ara çok sardım bunlara. Sonra baktım her yerde üçgen arıyorum. Saldım çayıra mevlam kayıra artık.

0|1
    0|0
  • olasilik mi :) bu oluyor ztn bir ara bende cok taktim ..elden bise gelmez gucluler haci yonetiliyoruz

0|1
    1|0
  • bi çok şey biliyorum da buraya yazmaya üşenirim ya

baya araştırdım bunu ben

yeni dünya düzenini kurmayı hedefliyolar da,anca hedeflerler zaten,yok bence öyle bir olasılık

0|1
    0|1
    • mesela dikkatini çeken en önemli şey nedir?

Dan Brown ın yazdıkları nın doğruluk payı varmı

• araştırdım da o kadar da degil adamın kitabını bilmiyorum

dikkatimi çeken şey kartlar var,önceden tahmin edilmiş görülmüş gibi çıkıyor hepsi,onlar yapıyor belli.

• ILLUMATI ESSITTIR KAMPLO

0|2
    0|0
  • bence yok. bunu yapan sadece tanrı ve ondan başkası bunu yapamaz.

0|1
    0|0
    • tanrı ne ya ALLAH demek çok mu zor?

• yok öyle bir şey kastetmedim.

Hristiyanlar Tanrı kelimesini daha çok kullanır;

Müslümanlar Allah kelimesini çok kullanır;

Fakat ikiside Yaradana çıkar.Müslümanlıkta Hristiyanlık ta ilahi din olduğu içininandıkları Allah tektir ve eşi benzeri yoktur der kutsal kitaplar.

Bir kelime yüzünden kalp kırmanın anlamı yok.

Kalbini kırdıysam hakkını helal et kardeşim...

• estagfurullah.

• Düşünmüyorum .

0|1
    0|0
  • yuvarlaklar

0|1
    0|0
  • Çok şey biliyorum

0|1
    0|0
  • bırak bu işleri boşver kafana takma.. yok say gitsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• liseli gençlerin bişey öğrenip farklılaştığını hissetiren 10 harflik kelime.Böyle bir şey yok,yeterince araştırdım.ben de 6-7 yıl önce ''la illuminati diye bir şey var,bilmem şöyle böyle yapıyormuş''diye gezinirdim ortalarda.ABD nin faili meçhul cinayteleri üstüne yıkmayı amaçlayarak ortaya çıkardığı bir örgüt.Sonuçta ABD de yılda 6000 faili meçhul cinayet işleniyor.Kennedy suikastı da bunlardan biri.He bir de şöyle bir mantık var saddamı yerin altında bulan,tüm dünyayı yöneten bir ülke böyle bir sözde örgütü mü bulamıycak.Buna inanıyorsanız gülerim size.İsterseniz illuminati kelimesini tersten yazıp google da aratın bakın 1.linkte ne çıkcak karşınıza.He hala inanmaya devam edebilirsiniz,çok büyük bir sır bildiğinizi düşünerek,o da ayrı tabi

0|1
    0|0
  • kiliseye karşı bilimle uğraşan insanların vaktiyle yasakları aşıp birbirleriyle bilgilerini paylaştığı bir gizli topluluktu.. zamanın floransa'sı özgür denilebilecek biyer olduğundan doğuş yeri burası olarak kabul edilir. Leonardo da Vinci Michaelangelo ve bir çok ressam heykeltraş astronomiyle ilgilenen vs vs ... biçok insanın dahil olduğu bir örgüttü.. sonraları magnificent lorenzo ve medici ailesi gücünü kaybettikçe ve italya birleştikçe bu topluluk kilisenin baskılarına dayanamayıp avrupanın farklı şehirlerine dağıldılar. paris berlin londra gibi..

Vesaire vesaire.. Bizi ırgalayan bir özelliği yoktur.. Ama araştırmak eğlenceli olabilir.

Ha bide yazı tipleri güzeldir :D ambigram denilen tarzda yazarlar. tersten ve düzden okunduğunda aynı şey çıkar <3 :D

0|1
    0|0
  • Fransız Devriminde büyük payları vardır. Osmanlı İmparatorluğu'nu yıkan yapıdır. Thomas Edward Lawrence bunun en somut örneğidir. Avrupa Birliğini kuran... Natoyu kuran.. BM kuran... IMF yi kuran bunlardır. Mustafa Kemal'i zehirleyenler bunlardır... Türkiye Cumhuriyetin'de ne kadar Askeri Darbe olduysa hepsinin arkasında bu yapı ortaya çıkar... Menderesi ipe götüren bunlardır... Özal'ı zehirleyen bunlardır. İsrail'i kuran bunlardır... pkk'yı kuran bunlardır. Arap baharını başlatan bunlardır. Karargahları koordine merkezleri İngiltere,İsrail,ABD'dir... Koç Holding,Doğan Holding, Boynerler bu yapıya hizmet eder. Mason locaları bunlara hizmet eder.

0|1
    0|0
    • kapalı bir oluşum

• faaliyetlerini kıdem sırasına göre uyguluyor ve belirliyorlar.

Bilgi gizliliğine çok önem veriyorlar.Senin benim gibi insanlar faaliyetlerinden pek haberdar olamıyor

• Güneşi Batıran onlar değil Doğuran onlar değil, Gerisini bilemem Aslanım. :)

• kabileler oluşmaya başladıktan beri hakimiyet mücadelesi vardır.bunlarda onlardan biri.yumuşak güç kullanarak.oysa bunun için çaba harcamalarına gerek yok.asalaklar koyunlar zaten nereye çeksen oraya gider.şuur sahibi insan da ıvır zıvır görsellere kanmaz

0|1
    0|1
  • Bilincaltina takmis tepegöz olusumu =D ben onlara bir tek goz gostercem illuminatiyi falan birakcaklar korkudan =D

0|1
    0|0
  • valla kardeş hiç bir şey bilmiyorum =) ama sonuçta gizli bir örgüt olduğu için böyle illumunati türkiye gibi saçma sitelerde yayınlanan şeylerle ya da twitterda yazılan şeylerle çok dalga geçiyorum :D adamlar gizli ya bir de resmi internet sitesi mi kuruyolar :D sana hiç bir lafım yok illumunatiyi gördüm geldim ;) iyi sabahlar

0|1
    0|1
  • Bi insan ya musluman olur ya hristiyan ya da ateist illuminatiye nasil itibar ediyolar anlamiyorum kesha rihanna bir cok sarkici

0|1
    0|0
  • Ya bırakın bunları zırvalık bunlar

1|1
    0|0
  • Hiç bir şey yapamayacaklar hacı. Rahat ol sen.

1|1
    0|0
  • geçen çağırdılar sen de gel diye de gitmedim. hacı dedim eskinin suyu mu çıktı amk

0|1
    0|1
  • gözlük markası değilmi ya?

şaka şaka gerçek bir şey dikkat edin!

0|1
    0|0
  • bkz. aptal afyonu

0|1
    0|0
  • ben 5.dereceden masonum .

0|1
    0|0
  • ikiye ayrılır

İlluminati > herkesin bildiği

Güllüminati > link :)

0|1
    0|0
  • Her gün amaçlarına bir adım daha yaklaşıyorlar . Türkiye'de de bir çok sanatçı bu oluşuma hizmet ediyor.

0|1
    0|1
  • Bizim burada bir üye olur kendisi

0|1
    0|0
Yükleniyor...