Edebiyat ve şiir sever misiniz?

Edebiyatın ve şiirin olmadığı bir dünya;eksik ve yarımdır!Edebiyat ve şiir sever misiniz?

Güncellemeler:
1ay Okumayan bir toplum cehalet batağına sürüklenmeye mahkumdur dihe dusunuyorum ve soruyu sordoktan sonra bir kez daha şu tespit net olarak ortaya çıktı."okumuyoruz!"
1ay guncel

1|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Severim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• En sevdiğimdendir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sevmem. lisede meslek liseli bir sözelciydim ve edebiyat dersinde uyumamak için kendimi zor tutardım belki hocaya bağlıdır bilemiyorum. ama edebiyata asla düşman değilim sevmesem bile ülkemizde gelişsin isterim

0|0
    0|1
    • 1ay

Sen edebıyatı veya sıırı lisede aldığın dersten ibaret mı goruyorsun?

• 1ay

Edebiyatla egitilmemis bir bilim insani düşünemiyorum ki eski filozoflarin cogu hem matemetikci fizikci hemde edebiyatcidir mc2 formulunu bile edebiyat ile aciklamistr enstiene

• 1ay

@sitemlikız tatlım ben edebiyata düşmanım demiyorum. edebiyatın gelişmesinden topluma daha çok yayılmasından yanayım aksine. soruyu soran şahıs ben edebiyata yatkın değilim ilgi duyamıyorum diye saçma sapan şeyler dedi ben de ona bu tarz bir cümle kurdum. İnsanlar beyninin her iki lobunu da belirli miktarlarda kullanır. Benim de edebi yönlerim var ama sayısalım daha baskın ve edebiyata bir edebiyat aşığı kadar ilgi duyamıyorum. Einstein de sayısalcı ama bir edebiyat aşığı gibi yaşamamış. Diğer bilim insanlarından edebi konuşmalar da okudum ama bir edebiyat sevdalısı kadar ilgili değiller. Edebiyat önemsiz demiyorum asla ama bunu kullanıp başkalarını ezmeye çalışan her türlü zihniyete karşıyım ve adam yerine koymuyorum.
      Beni veya masumu ezmeye çalışan herkese de atarlanır ağzının payını veririm

• Severim

0|1
    0|0
  • Hayır sevmem

0|1
    0|0
  • Qazel.. deyis..

0|1
    0|0
  • Sıırı hıc sevmıyorum bana hıtap eden bı tur deıl

0|0
    0|1
  • Bizi biz yapan en önemli unsurlardandır

0|1
    0|0
  • Çok güzel edebiyat parçalarım.

0|1
    0|0
  • evet edebiyatin olmadigi yerde cahillik alir basini gider

0|1
    0|0
  • severim kendim de yazarım
    veronikanin-ask-sendromu. blogspot. com. tr/

0|1
    0|0
  • Edebiyat benim hayatımın ta kendisidir.

0|1
    0|0
  • Olmazsa olmaz

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|1
  • Severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Severimde bide keske surekli okuyabilsem :)

0|1
    0|0
  • Kardeş, zaten şiir edebiyatın bir alt dalıdır ☺
    Edebiyatı sevmeyenler bizden değildir.

0|1
    0|0
  • Severim.

0|1
    0|0
  • Şiir sevmem edebiyat yaşam felsefem

0|1
    0|0