Size göre sanat ne durumda?

Size göre sanat ne durumda?

3|2
12|35

En İyi Erkek Görüşü

• Neset ertas gibi alcak gonullu sanatcilar cok az. Kiz daha 16 yasinda dunyalari yaratmis havasinda. Bence bu tip insanlari bu yasta bu kadar simartmamak lazim. Mehmet akif de istiklal marsi icin odulu almaz. Fakirlik icinde olur. Ulkemizin degismeyen gercegi yillar gecesede. Kerimcan vs gibi 5 kurus etmez insanlari paraya nog meset ertas gibi insanlari boz ardi et. Yazik...

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızın kim olduğunu bilmiyorum bir kez bile aratıp bakmadım o kadar önemsiz yani bunlara prim yapanların yaptıranların beynine sıçayım

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Zaten sanat yok ülkemizde. Tiyatro yapan oyuncuları tenzih ediyorum, gerisi boş... Yani her şey paradır. Milyonlar dönüyor bu sektörde. Dizi o kadar reytingi alıyor ki, milyonlar kazanıyor kanal. Yani oyuncular da her hafta bölüm başı 30-50 bin lira alıyorlar düşün. Normal bir insanın 2-3 senelik maaşını alıyorlar her hafta... Para için yapıyor çoğu. Sanatı seven, tiyatro yapar. Parayı düşünmez o zaman.

3|0
    0|0
    • 1ay

Yanlış bir genelleme. Sinema ve tiyatro tamamen ayrık iki alan. Ama bir film yönetmeni olan Nuri Bilge Ceylan'ın filmleri son derece sanatsal. Burada sanat ayrımına gitmektense sanatçı egosunun yansıdığı noktayı ayırt etmek daha doğru. Sanatsal yönü çok daha hafif olduğu halde bu egoyu sanatsal başarılarını desteklemek için kullanacağı yerde popüleritesini arttırmak için kullanan (asıl amacı sanat değil.) bir kız ve türevlerii hesaba katarak Türkiyedeki gerçekten sanat yapan insanların tümünü hiçe sayıp gerçek sanat tiyatrodur demek de çok yanlış bir söylem.

• Sosyal yönü çok güçlü bir mesaj. Böyleleri unutulmaz.
    Sermayeciliğe karşı olanlar, hep sefalet içinde gidiyor. :(

1|0
    0|0
  • yazıklar olsun maalesef böyle bir toplluma sahibiz

1|0
    0|0
  • Bu ülkenin sanat anlayışı çürüyeli onlarca yıl geçti.

1|0
    0|0
  • sanat denince aklıma şu bankacılık sistemini keşf etmiş insanlıgın anasını aglatan şahis gelir.

1|0
    0|0
  • sanatla ticaret karışırsa sonuç bu olur bacım

1|0
    0|0
  • çok doğru

1|0
    0|0
  • ya ne sanatı allasen cep doldurma diyelim şuna daha iyi :D :D :D

1|0
    0|0
  • Sanat, ve Sanatçı diye buna derim ben

1|0
    0|0
  • Neşet baba be

1|0
    0|0
  • Sanat, her şeyi ile 90lı yıllara kadar dirense de maalesef şu an dine vurmuş durumda. Sinamdan tut edebiyata kadar eskisi gibi nitelikli eserler verilmiyor.

1|0
    0|0
  • sanat şarkıcıların orasini burasini açtığı gün öldü

1|0
    0|0
  • Kim yazmissa cok hakli

1|0
    0|0
  • Dogru yere vurgu yaptin tesekkurler

1|0
    0|0
  • gerçek sanatçılar hiç bir zaman değer görmüyor ülkemizde sanatı soyunmak sanan ve buna destek veren bir toplumuz

1|0
    0|0
  • Değeri bilinmiyor kısaca

1|0
    0|0
  • Ne kadar güzel bir yazı ne yazık ki öyle malesef

1|0
    0|0
  • Çok haklısın. Ama yapacak bir şey kalmıyor bazen

1|0
    0|0
  • Adam gibi adam sanatçı zor çıkar zaten bu devirde. Herkes para peşinde

1|0
    0|0
  • bu da baydi artik yaa kardeşim begenmeyen dinlemesin ulan aldigimiz nefesin bile bir bedeli var yaaa kiz para kazanmasin mi

0|0
    1|0
    • 1ay

Sana mi sorcaz

• 1ay

Evet saygım yok senin gibi insanlara bir sana yorum yaptim onda da senin provokatif yaklaşmn yüznden. Benimle adam gibi konuş eğer adam olamiyosanda kesceksin sesini

• 1ay

sana karşı saygımı bozmadım ama bana adam diyeceğine bir kendine lan afişte ne olduğun belli eğil kendini bir s... sanıyyorsun bir boka faydan yok gelmiş burda kelime yapıyor mk kızı

• Aleyna Tilki'yi de, Neşet Ertaşı'da sanatçıdan saymıyorum ben

0|0
    2|0
  • Neşet Ertaş gönül insanı...

1|0
    0|0
  • Yerlerde

1|0
    0|0
  • normal durumda

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • yaw ne aleyna mis arkadaş len ne yetenekler var kimse hava atmıyor o kim MK sıradan herkez o diye biliyo tadını çıkarsın

0|0
    0|0
  • Ortada sanat mı vardı, pek bilmiyorum da.

0|0
    0|0
  • +++++

0|0
    0|0
  • kimin umrunda

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 11

• ülkede sanat anlayışı sıfır. sanat sadece müzik demek değil ne tiyatro adam gibi ne opera söz konusu ne resim. hele resim ve dans hiç yok. dans sadece folklörden ibaret.

1|0
    0|0
  • Günümüzde herkes bir video bir şarkı paylaşarak ünlü ve fenomen oluyor. Ve birkaç sene sonra sönüp gidiyorlar. Gerçi kazandıkları para onları bir ömür yaşatır. Ama bana ucuz geliyorlar

1|0
    0|0
  • Vay be yine duygulandım. Ne zaman Neşet Ertas Şarkısı acsam daha muzigini duydugum anda duygulanirim.

1|0
    0|0
  • Aleyna gereksizini kim destekliyosa oda gereksizdir

1|0
    0|0
  • Aleynaya da sanatci diyolar ya sanat falan bitti direk orda

1|0
    0|0
  • Neşet Ertaş'ı şarkıcılarla kıyaslayamazsın. O bir sanatçı idi. Şimdikiler şarkıcı.

Ayrıca Neşet Ertaş birçok sanatçıyla bile kıyaslanamayacak kadar şerefli bir adamdı.

0|0
    1|0
  • çok beğendim.

1|0
    0|0
  • Can çekişiyor.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

0|0
    0|0
  • berbat bir durumdayız

0|0
    0|0
  • Ya burası türkiye bütün alavere dalavere her halt herşey bak aklına gelecek herşey bu ülkede var insanlık namına birşey yok bu ülkede.

1|0
    0|0
Yükleniyor...