Tarih, Edebiyat ve Bilim Hakkında Konuşmayı Seven Kız?

Bu sitede hem sohbeti güzel olup hem de tarih, edebiyat ve bilim hakkında konuşmayı sevip, benimle bu konular hakkında bilgilerimizi karşılıklı paylaşıp konuşacak kız var mı :)

Güncellemeler:
Sonunda benimle bu konuları konuşabilecek bir kız buldum :D
Ya bir soru sorayım dedim, sorduğuma pişman ettiniz kızlar. Sorumda bütün kızlar birbirine girdi 😎 Sakin olun kızlar, hele bir nefes alın :-D Sakince dertlerinizi anlatın :-)

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Belki neden olmasin 26 yasindaki bir kizla konusmak istersen

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Knk eğitimli kültürlü kızın burada işi ne baksana bir müdavimi olmuş buranın biraz kitap okusa keşke 😊😎

0|1
    0|0
    • Daha önce bu sitede 1-2 tane kültürlü kız bulup uzun uzun konuşmuştum knk, bir ümit tekrar bulabilirim diye düşünmüştüm :)

• Gerek yok kültür olup namus olmuyor bazen😂😂

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• her türlü konuda bilgisi olan insanla konuşmayı tartışmayı severim

0|1
    0|0
  • Bu konularda konuşurum genelde.

0|1
    0|1
    • Benimle bu konuları saygı çerçevesinde konuşmak istersen önceden söyleyeyim, Orta düzey edebiyat ve bilim bilgim var fakat tarih bilgim üst düzey :)

• Haa bir düşüniyim. Uğrarım kolay gelsiiin.

• Hımm. Seninle konuşmam için düşünmem gerektiğini bana kanıtladın. Bir düşüneyim ondan sonra seninle konuşmalımıyım kararımı veririm. İstemiyorum seninle konuşmak.

• Konuşabilecegim kapasitede kimse yok.

0|1
    0|0
    • Belki edebiyat ve bilimde benden iyi olabilirsin ama tarihte senden iyi olduğuma eminim :)

• Bu konularla ilgiliyim. Ama sohbet etmeyi sevmem

0|1
    0|1
  • Bilim ve kültürel konularda konuşmayı severim :D Dur ben sana mesaj atıyorum :D

0|1
    0|1
  • Var ama zamani yok

0|0
    0|0
  • Bunları erkek arkadaşlarınla da konuşabilirsin erkekler bu konularda daha bilgili😊

0|0
    1|1
    • Ben ilgi alanlarımızın ortak olduğu sohbeti güzel olan kızlarla konuşmayı seviyorum :) Böyle yaparak kendi hemcinslerini aşağılamış olmuyor musun? Niye siz kızlar biz erkeklerden daha bilgisizsiniz o halde sana göre?

• Hemcinslerimi aşağılamıyorum ama çoğu hemcinsimin ilgi alanı değil erkekler daha çok ilgili ve ilgili olduğun konu hakkında daha çok bilgi sahibi olursun

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla öyle genel-kültür seviyesi olan kızlara denk gelmek önemli.

0|1
    0|0
  • Varsa bir dal bende alırım.

0|0
    0|0
  • zaten her şey taktiktir biliyorsun
    tarihten yola cık konus konus sevgili ol vs vs
    edebiyattan aynı
    sanattan aynı
    bilimden aynı
    müzikten aynı
    amac? sevigli olmak
    neden erkeklerle degil de sadece kızlar? cünkü sevgiliye ihtiyacın var.

0|0
    1|1
    • Herkesi kendin gibi saçma ve beni tanımadan benim hakkımda aynaya kendini görerek yorum yapma. Bu sitede daha önce aynı bu şekilde 2 kızla uzun uzun konuştum ve onlarla arkadaş kaldım. Ne onlardan birisine yürüdüm ne de onlardan birisi bana yürüdü. Niye kızlarla konuşmak istediğim konusuna gelince; hem ilgi alanlarımızın ortak olduğu hem de sohbeti güzel olan kızlar konuşmaktan ençok zevk aldığım kişilerdir. Niye ben şimdi konuşmaktan mutlu olduğum kişiler varken Gidipte konuşmaktan mutlu olmadığım kişilerle konuşalım ki? Bir daha beni kendin gibi sanmazsan memnun olurum.

• İlgi alanlarımızın ortak olduğu doğru düzgün konuşacağım bir kız aradığımı söyledim, beni kendin gibi sanarak bütün soruyu berbat ettin.

• sen su anda hala beni sucluyorsun
      yazdıklarımı okumadın gibi
      hala bana " kendin gibi sanarak" diyte bir cümle kuruyorsun
      sen edebiyat bilmiyorsun galiba. Türkce de okuyamuyorsun gibi geldi ya da anlayamıyorsun.
      diyorum ki ben ilk yazdıklarımdaki gibi bir insan degilim.
      ama sen hala bana "kendin gibi sanma herkesi" demekten vazgecemedin.
      ilk yazdıgıma sadece "ben öyle degilim" demek yerine tartısmaya girerek soruyu berbat eden sensin
      uzatmasak?

Yükleniyor...