Güzel bir anime önerecek olan var mııı?

madem uykum yok anime izliyim dedim. var mı önerebilceğiniz güzel bir şeyler. konusunu da biraz anlatırsanız sevinirim

1|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• One piece

0|0
    0|0
    • 1ay

One piece izleyen herkes öneriyo ama bölüm sayısı gözümü korkutuyo. o kadar bölüme değen bir anime mi sizce?

• 1ay

Valla ben 4-5ayda bitirdim hatta keske bitmeseydi guncele gelmeseydim diyorum. Bazi sikici bolumleri de var tabi. Cok yavas ilerliyo

En İyi Kız Görüşü

• Önce hangi tarz filmlerden hoşlandığını bilmeliyim.
    Ben mesela korku gerilim tarz filmleri çok sevdiğim için Animede de Another'ı çok sevmiştim. Çok klasiktir muhakkak izlemişsindir Death Note da fantastik bir animedir. One Peace'i önermişler ona başlayacaksan çok fazla sezon olduğunu söylemeliyim. Az sezonluk Animeler var. TürkAnime diye bir site vardı, orda kısa tanıtımlar falan var orayı öneririm, tanıtımı hoşuna giden bir diziye başlarsın.

1|0
    0|0
    • 1ay

bende aksiyon korku gerilim tarzı severim. another'ı listeme aldım teşekkür ederim

• 1ay

tanıtım videolarına baktım baya ilgimi çekti. şimdi başlıyorum aradığım anime budur umarım :D çok teşekkürler

• 1ay

rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Tsubasa

0|0
    0|0
  • High School DxD

Oppai time..

0|0
    0|0
  • Castle in the sky, paprika, death note, naruto

0|0
    0|0
  • taşhimitsu.

hiç duymadın, değil mi?

0|0
    0|0
  • Buz çağı

0|0
    0|0
  • Seksi içerik li mi

0|0
    0|0
  • yakında çıkarcam bir anime öncesinde çizgi romanı bitirmem gerek edergi şeklinde çıkaracağım 😌

0|0
    0|0
  • Animede nedir gizz

0|0
    0|0
  • seksi

0|0
    0|0
  • ateş böceklerini yakalamak

0|0
    0|0
  • Anime derken hangi kategoride? :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tangled

0|0
    0|0
  • death note izliyo bizimkiler baya iyiymis

0|0
    0|0
  • Attack on Titan ama kesin izlemişsindir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...