Arkadaşlar rap söz yazıyorum ancak beğenmiyorum sizce nasıl? (bu öylesine bianda yazdım)?

hayat acımasız , hayat acıtıcı, bir hayat gördüm , yaşamayan çocuk , bir hayat gördüm yaşlanmayacak kadar güçlü , güç müydü , önde duran güçsüzdü , suç muydu , suçsuzlar susturuldu , susmuştu ülkesi , elinde kanlı bir peçetesi , bakıyordu masumca , it misin puşt mu , hişt bir bak suçlu... dokunma mazluma , sus ulan it ! at o cepheni , kalbi gökyüzü kadar büyük bir serveti , harcadı senin cevherin... yaratan bilir kim suçlu kim suçsuz , cezasını verir , Ya rabbim yardım et , mazluma

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Olmamış ne yazık ki. Zaten söylemeye kalktığında farkına varırsın. Beat üstüne yazarsan daha sağlıklı.

1|0
    0|0
    • 1ay

beat üzerine yazdıklarım var ama bu sözler sanki azcık hoşuma gitti 😂 yazmayı bırakayım o zaman

• 1ay

Bak bak :D

• 1ay

baktım beğendim 😂

En İyi Kız Görüşü

• Eminim öylesine bir anda yazmışsındır. Rap müzikten haz etmiyorum

0|0
    0|0
    • 1ay

bianda atar yapmanın ne manası var dostum burda bir soru sordum haz alıyor musun demedim , boşuna ortalığı germe

• 1ay

ben senin dostun değilim haz alıp almadığımı sormuş olmana gerek yok burası görüş belirtme platformu sen sormadan da görüşümü zevklerimi belirtebilirim iyi geceler

• 1ay

benim dostumsun demedim zaten dostum dedim , boş laf yapma

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı kelimeleri fazla kullanmışsın kullanma

1|0
    0|0
  • hep aynı laflar ya... ben senı sevıyodum sen benı nıye sevmedın. ben senın için herşeyi yaptım :D:D

1|0
    0|0
  • o rapi hemen bırak ve rock'a geç çok iyi işler yapabiliriz :))

0|0
    0|0
    • 1ay

rock 😂hiç anlamam rap bırakılır mı ya , yaşlansam dahi bırakmam 😂

• 1ay

rap sevmem ama günah benim fena değildi

• 1ay

türkiyenin vazgeçilmez rapi 😂

• yok olmaz bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0