İkimizin yerine filmine gittiniz mi?

Ben gittim arkadaşlar hiç de beğenmedim sadece oyuncular iyi kurgu tamamen saçma sıradan Türk filmi gibi geldi bana bir sevmeyen ben mi varım düşünceleriniz neler film hakkında?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dun gittik kotu desem hakeret olur guzeldi ama bazi yerlerde cok skti cicekle dogan karsilasiyo orda bitiyo bitmesi gereken yer cok sacma ve gereksiz olmus ama senaryosu diger filmlere gore degisikti en azindan

1|0
    0|0
    • 1ay

Büyük ihtimalle 2. si gelecek ondan orda bitti

• 1ay

3 haftadir her cuma gidiyorum ilk ciktigi gun filmlerin 2 tanesi bostu en fazla 5 10 kisi anca ama bu ilk gunden ve erken saatte nerdeyse bos yer yoktu

Erkekler Ne Diyor 4

• gitmedim

0|0
    0|0
  • film gibi hatun beh

0|0
    0|0
  • gitmedim.

0|0
    0|0
  • bir de nejat işleri göklere çıkarıyorlar. onlar adam olsaydı içi boş senaryolara atlamazlardı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gitmem

0|0
    0|0
  • Gitmedik o bize geldi

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorum bir türlü gidemedim

0|0
    0|0
    • 1ay

Ben beğenmedim malesef beklentimi karşılamadı film

• 1ay

Ben her gittiğim filmi beğeniyorum ya. Belli bir beklentim olmuyor yani giderken o yüzden sanırım

• Özcan deniz in filmi var kasımda
    Ona gidicem o guzeldir

0|0
    0|0
  • Ya adam olsa gitcem

0|0
    0|0
  • Serenay güzel kadın

0|0
    0|0
  • Gitmdik dha

0|0
    0|0
  • Beğendim ben ya

0|0
    0|0
    • 1ay

Yaşın için uygun ama senin bence ama ben artık daha detay seviyorum filmde basit geldi bana sıradan bir konu ben en başında tahmin ettim mesela olayı napiim öyle filmi film dediğin beni şaşırtmalı aşk da olsa ayrılık da olsa

• 1ay

Haklısın dediğin gibi basit ama ben en azından izlerken zevk alıyorum keşke daha güzel filmler olsa, yok işte :)

Yükleniyor...