Fark yaratan bir şiir dinletisi için yaratıcı düşüncelere ihtiyacım var, ne gibi farklılıklar yaratırdınız?

düşünün ki bir şiir dinletisi yapacaksınız.. ama bütün şiir dinletilerinde olduğu gibi arka fon müziği, belki gitar, loş ışık, mumlar gibi yapılan alışılmış şeylerin dışında bir şeyler yapmak istiyorsunuz... ne gibi farklılıklar yaratırdınız? nasıl yaratıcı fikirler ortaya çıkarırdınız..?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıcı bir risk sunumunda arka plan resimlerini mankenlerden seçmiştim. sunum çok ilgi çekmişti:D

tabii şiir dinletisini striptizcilerle yapmasan da, şiir ve müzğin ritmine uygun bir dans gösterisi olabilir.

bir de şiir dinletisinde gerçekten de fazla farklı birşey olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğaçlama şiir gösterisi koyardım arada. 3 kişinin her biri birer kelime söylerdi ve böylelikle bir şiir oluşurdu.

Biraz komik oluyor genelde ortaya çıkan sonuç; ancak etkinliğe kesinlikle renk katar.

0|0
    0|0
  • bi enstürümanla kendin fon yaparak şiir okumayı dene=)

0|0
    0|0
  • arkda fon müziği etkili olmalı

0|0
    0|0
  • arka fona müziğin yanına echo koyardım belirli yerlerde yankı yapacak şekilde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her şey hemen hemen denendi değişik hiç brşey kalmadı. Zaten yaratıclık yoksa bu iş boş.:)

0|0
    0|0
  • çok ilginç bişey yapmak istiyorsan . arkadan slov müzik sen ve dansçı partnerin dans ederek girin sahneye skeç gibi şiir dinletisi yapabilirsin ki bu kesinlikle çok ilginç olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...