Siz bu adamı dinleyin... Sonra yorum yapın...

Bazı arkadaşlar destekliyor bazıları desteklemiyor .. Sizce bu adam haklı mı değil mi ne kadar haklı ne kadar haksız hiç mi haksız hiç midoğruluk payı yok yoksa hep mi doğru hiç yalanı yok NEDEN?

Güncellemeler:
link LİNK İ VERMEMİŞİM :)

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• cok uzun geldi izleyemedim :)

0|0
    0|0
    • Allah aşkına dinlesene Rica ediyorum sizin oralı :) sen ne diceksin bakalım Lütfen az olsun önemsiyorsan takıyosan beni izle uzun ama.. Tamam ;)

• cevabım yüzünden üzlme diye gittim.. yoksa sorun degıl...

• Kız ALLAH iyiliğini versin olayı nereye çektin ben sana söz verdiğim için sil de silerim dedim sende sil dedin öyle oldu ben sana karşı kötü değilim hala heyecanım var sana karşı eklesene beni Lütfen konuşalım az ...

En İyi Erkek Görüşü

• %80 doğru konuştuğunu düşünüyorum. Bu arada şimdi ben yorum yapınca snaıyorki insanlar aa bu yobaz. Hiç heveslenmeyin gençler bende sizler gibi yerim içerim kız arkadaşlarımla gezerim clup a da giderim barada giderim.

buyrun birde bunu izleyin lütfen izleyin katılsanızda katılmasanızda bişey kaybetmezsiniz.

link

0|0
    0|0
    • Hepsini izledin demi? bence de en az %80 doğru söylüyor enaz... Ufak tefek şeylerine katılmıyorum sadece... Adam gerçekleri savunuyo... Dur senin LİNK i izleyeyim...

• sen şu benim linki bir izle kardeşim o kadar hakı konuşuyorki bu adam ekonomist köşe yazarı ve habertürk te genel yayın yönetmenliği yapmış birisi. Şu eylemler olna kadar o kadar güveniyordumki Türk halkına resmen hayal kırıklığına uğradım. Düşmanlarımza birkez daha kanıtladıkki bizle savşmanıza gerek yok siz gazı verin çekilin biz birbirimizi hallederiz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Ramazan ayında daha ne saygı duyacaz?Gecenin 4 ünde davulcu geçiyor be mahalleden oruç tutmayan biri olarak buna saygı duyuyoruz,onlar bize duymuyor asıl.Tutturmuşlar bir gezi parkı türküsü,mesele gezi parkı değil ki,gezi parkı bardağı taşıran son damlaydı.

0|0
    0|0
    • O da sadece onu konuşmuyor nelerden bahsediyor dinleyemedin mi?

• Şimdi bizim haksız olduğumuz yerleri eleştirmiş,ancak akp yi neden eleştirmemiş,kalkan neden kuruldu?Katil israille neden dost olunuyor?Suriye ye neden müdahale ediyoruz?Neden sürekli amerikanın isteklerini yerine getiriyoruz?Bunları unutmuş galiba :)

• amerikanın istediğini yapmak zorundayız yıllardır böyle... Yapacak bişey yok AKP süper demiyorum sütten çıkmış akkaşık demiyorum bu adamlar yüzde yüz doğru söylüyor demiyorum da... Yarın seçim olacak söylesene ALLAH aşkına kime oyumu vereyim? ve neden? Düzgün bir muhalefette yok ki kardeşim...

Yükleniyor...