Kapat

Amerikan korku filmleri hakkında.

Bir korku filmi sever olarak zeka dolu kurgusu saglam olanların tamamına bayılırım severek izlerim. Ama son yıllarda korku filmleri hep aynı konu üzerinde gidiyor gencler geziye cıkar sevisir ve sırayla ölür. Siz ne düsünüyorsunuz ? Ayrıca güzel film önerisi olanları da alabiliriz.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• artık konu kalmadı demek ki :D bizim büyüklerimizim anlattığı yaşanmış hikayelerde neler cıkar aslında kara gelin , karabasan cinler ve buna benzer :D

0|0
    0|0
    • harbiden birader demi ama ya aslında bizde 10 numara hikayeler var. bizim dingoşlar anca din sömürgesi filmler yapıyor

• aynen babannemler bir hikayeler anlatırdı gece uyuyamazdım yok siyah uzun adamlar abuk subuk bilinmeyen varlıklar daha neler neler :D bizimkiler paso cin el cin dabbe hep aynı farklı birşey yapsalar

• aynen katılıyorum :D Ben mi el atsam ne yapsam 30 bine film yapılıyor artık senorya hazırlayacam bu gidisle :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• aman türk korku filmlerinden iyidir 3 harflisiz korku filmi yapamıyorlar. korku filmi pek izlemediğim için öneride bulunamadım ama ağlamalık söylerim :D

0|1
    0|0
  • bence türk korku filmleri daha korkunç olağanüstü şeylerden bahsettiği için.

0|0
    0|0
  • avrupa sinemasına yönel.

0|0
    0|0
    • mesela fransız korku filmlerinde aşırılık var adamlarda hiç bir sansür yok. bazıları güzel doğal oluyor. düsük bütce olsa bile film izleniyor. ama onlarında konu sıkıntısı var iste hep aynı abd filmleri gibi

• Klişe konular hep artık isimlerini unuttum The morning iyi film onu önerebilirim

0|0
    0|0
  • En iyisi psikolojik filmler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...