Ankaralılar neden bu kadar kıro ? (Ankaralılar depreşmeyin hemen genel bir soru sordum :D )

evet gayet açık bir soru. ve genel bir soru... cevapları görelim bakalım :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet genel olarak kaba insanlar , bu yönleri onları kro olarak nitelendirilmelerine sebep oluyor .

Ama çoğu Ankara'nın yerlisi değil .

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• doğru söyledin öyleler bende ankaralıyım ama bu durumdan rahatsız olduğum zamanlar oldu yani kabalıklarından

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • öle miiii

bana da hep kibarları rastladı

0|0
    0|0
  • Ağır olmuş bu soru sanki. Ben bile böyle hakaret etmedim Ankaralılara :)

0|0
    0|1
  • yaniii ankara ve karadeniz karışımı biri olarak çok alındım :s herkes öyle değildir her yerin iyisi kötüsü vardır desek daha doğru olur sanırım

0|0
    0|0
  • Ne kroluklarını gördün bir anlat bakalımda

ona göre cevaplayalım

0|0
    0|0
    • hangi birini sayıyım sana ? arabanın bütün kapılarını açıp ankara havasıyla oynarlar. 2. konuşmalarııııııı ıyyyyyyyy :SSS 3. beyaz gömlek, boyunda zincir.siyah uzun burunlu ayakkabı. daha sayarım istersen ?

• ya allah aşkına 2 yıl kaldım ankarada.neresine gidersen git değişen bişey yok.ayrıca onuda geçtim üniv.de sınıfta ankaralı çok arkadaşımm vardı ve hatta yurttada.yeterli mi gördüğüm canlı örnekler ? bennce yeterli :)

• sen nerelisin ?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeş ben Ankaralı'yım. Çok kıro olduğumu düşünmüyorum yani.

- Biraz klasik giyiniyorum

- Tesbih kullanmıyorum

- Çorapta Marlbora taşıyorum ( bazen )

- Ayakkabının topuğuna basmıyorum.

- Sokağa tükürmüyorum ( kimse yoksa değişiyor )

- Trafikte sağa sola küfür ediyorum ( yalnızken )

- Hatta biraz entel takılıyorum ( fular felan )

vs vs.

Ben kıro muyum şimdi =D

0|2
    0|0
  • Ankaralıları çok severim.Kıro olduklaırnı düşünmüyorum. Ancak öyle bir izlenim veriyorlar. nepion la bebe derdi üniversitede arkadaşım. azını yuzunu kırasım gelirdi. ( ben öyle severim erkek arkaşlarımı)

1|0
    0|1
  • Birkaç krodan dolayı koca ankara ilini suçlamamk lazım... bana sorarsan krolukta ankaradan önce sana rahat on tane il sayarım, ama burada söyleyemem...

0|0
    0|0
  • ankaralımıyım değilim ama kendimi bildim bileli ankaradayım,sadece çok içtiğimde kıroyum,ayıkken entel bile sayılabilirim alınmadım banane senin genellemenden..

0|0
    0|1
  • ayrca şu sarkıyıda untmaylm angara angara güzel angara, seni görmek ister her bahtı gara:)

0|1
    0|0
  • angara hiç gitmdm ama kroluk bence tum türkiyeye mahsus angara öcülük etmiş malumm başgent:)

0|1
    0|0
  • karşısındakını ornek alıyordur.

0|0
    0|0
  • kroyum la nolacak

niye insanları yaftalamaktan bu kadar zevk alıyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...