Kendinize en yakın kitaptan bir cümle yazar mısınız?

Anlamlı olursa daha makbul

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• siimya yaratılış hikayesinin kimya açısından anlatımıdır. yaratıklar biyolojiye işlenmiş kimyadır.

rastgele seçtiğim sayfadan bu çıktı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ''Yaşamak, aynı zamanda yaşadıklarını hatırlamak demektir; hatırladıkça bunalıyorum.''
    Tutunamayanlar-Oğuz Atay

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hepsine hükmedecek bir yüzük, Hepsini o bulacak, Hepsini bir araya getirip, karanlıkta birbirine bağlayacak.

1|0
    0|0
  • Yakinimda hiç kitap yok 😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Umut ve sabır-En iyi eğitimli kişi yaşadığı hayatı en iyi anlayandır
    Monte Kristo Kontu

1|0
    0|0
  • "Üzülmek istemiyorsan kimseye ayna olma!"

1|0
    0|0
  • doğacaktır sana va'dettiği günler Hakk'ın, kim bilir belki yarın belki yarından da yakın...

1|0
    0|0
  • İçimde ki öfke büyüyor beni kendine hapsediyor.(Yakınımda kitap olmadığı için aklıma gelen ilk cümleyi yazdım.)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ezelden yazılmış bir hayat bu. Her hayat gibi evveli... Oysa ahiri bana özgü. Her satırı bana vakfedilmiş. Al bu hayat senin denilmiş, yaşa yaşayabilirsen, ben yürümüşüm bana sunulan hayatın satırlarına...

1|0
    0|0

• Çivi çiviyi sökermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş. İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim. Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin. Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğmamışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili. Ötekiler gelip geçerdi. Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin. Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin.

1|0
    0|0
  • sana, hiç olmayan sana
    Bilinmeyen bir kadının mektubu
    galiba aşik oldum bu kitaba

1|0
    0|0
  • Imkansiz diye birsey yoktur hayal edilebilen hersey bir gun gerceklesebilr..

1|0
    0|0
  • "Bir yaz günü ölmeliyim ben. Üzerimi örtecek kimse olmasa da yanımda, üşümez böylece cesedim."

1|0
    0|0
  • en yakın kitap siyaset sosyolojisi ama üzerinde ekran var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...