The Walking Dead'i bekleyen kimler var ve sizce kim ölecek?

23 ekim de yeni sezon başlıyor sizce kim ölecek? Bir de yeni kral gayet hoş durmuş bence :D

The Walking Dead'i bekleyen kimler var ve sizce kim ölecek?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• En son ben american horror story i bekliyordum sezonu başladı şimide her hafta yeni bölümlerini bekliyorum mesela yarın yeni bölümü nete düşer

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başlasın artık Yavv =D carl değildir rick değildir glen maggie yok işte başka kim vardı o samuraycı kadın ismi aklıma gelmiyor =D =D sasha veya abraham ölebilir =P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Glenn ölür gibi

0|0
    0|0
    • 1ay

ölmesin o ya

• 1ay

Kitabın da ölüyor diye biliyorum ona göre bir tahminde bulundum. Pazartesi izleyip görürüz artık. d

• 1ay

Sadece gleen ölse yine iyi :(

• ben bekliyorummmmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• TV te verseler keşke kanal d falan. Da izlesek. Yabancı dizileri alip onlari izlemeliyiz bence

0|0
    0|0
    • 1ay

tv de verseler güzel olurdu gerçekten ama yapacaklarını sanmıyorum. telif ücretleri fazladır illaki ücret almak isterler karşılığında

• hastasıyım ya ilk okul 7 mi 8 de mi ne başlamıştım kaç sene oldu be varya bunla büyüdüm 😂😂

0|0
    0|0
  • Spoiler!!!

Glenn ölecek...

0|0
    1|0
    • 1ay

çizgi romanda öyle de acaba onu gözden çıkarırlar mı bence sevildiği için o kısımı değiştirirler. daha önce de yapmışlardı öyle şeyler

• 1ay

kolay gelsin :)

• 1ay

Eyvallah dostum. :)

• valla heycanla bekliyorum 😊😊

0|0
    0|0
  • Zeki adam vardı ya ismini unuttum eugene di galiba o ölcek büyük ihtimaş inşallah gleen ölmez.

0|0
    0|0
    • 1ay

çzigi romana göre glenn ölüyor ama bende onu öldüreceklerini sanmıyorum

• Glenn veya Abraham ölecek

0|0
    0|0
    • 1ay

yok ya 2 kişi olmaz bence

• 1ay

bazen değiştiriyorlar ya mesela o karavanda beyaz sakallı bir adam vardı ya onu değiştirmişlerdi

• 1ay

bilemem ne olur tabi de bakalım göreceğiz

Yükleniyor...