Türk halkı bilmediği bir konuda bile bilmiş gibi yapması sizce neden var bu bizde bende yokta çoğumuzda var?

Türk halkı bilmediği bir konuda bile bilmiş gibi yapması sizce neden var bu bizde bende yokta çoğumuzda var?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Kimse de bende var demez zaten.

Ama genele vuruyorsan sen de mutlaka yapıyorsundur.

0|0
    0|0
    • açık cası yapmıyorum bilmediklerimi dinleyerek başkalarından öğrenmeyi tercih ederim bilmiyorsam susarım

• Çoğunluk yapmıyor işte..

Gerçekten düşünmekten yoksun kesim var adamlar yormuyorlar beyinlerini.

Kızlar Ne Diyor 1

• yaşamasakta,duyumdan biliriz genelde herkes bir şeyler bilir ve paylaşır -_-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çünki her türk asker doğar ve askerde bilmiyorum diye bişey yoktur kardeşim..

0|1
    0|0
  • ah bir de bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar ne kadar komik hale düştüklerni bilseler..bence cehaletten ileri gelen bir durum ..

0|0
    0|0
  • Evet o tamamen bize has birşey. iİlaki cevap verecez. Cem Yılmaz konuyu mükemmel özetliyor.

Ama ben ingilizlerin çöğçülerine hastayım. adamlar anlamadıkları konuda kesinlikle konuşmuyorlar. biz çöpçüyüz ne anlarız diyorlar. Ve en önemlisi şakır şakır ingilizce konuşuyorlar :)

0|0
    0|0
  • bence iyi birşey düşünen bir milletiz demek ki. ama eğer ortamda o konuyu bilen varsa ve onun konuşmasını engelliyorsa saygısızlıktır.

0|0
    0|0
  • özgüven patlaması kendisini ispat edebilme çabası vs vs.

0|0
    0|0
  • Şimdi yapı olarak her şeye burnumuzu soktuğumuzdan her şeyi biliriz de sebep bu :D

0|0
    0|0
  • Eziklik psikolojisi. "Ben de bilmeliyim!" kafasi...

0|0
    0|0
  • halbuki ne kadar komik duruma düşüldüğünü hesabetmezler:D

0|0
    0|0
    • 1 yıl ve belki daha fazladır vücut geliştirme yapıyorum adam 1 hafta olmuş yapalı bu gün bana hareketi nasıl yapacağımı gösterdi halbuki bütün hareketleri nizami bir şekilde yaparım artık sen düşün gerisini

Yükleniyor...