Piyano öğrenmek hakkında?

Arkadaşlar piyano öğrenmek istiyorum 19 yaşındayım çocukluk ve ergenlik donemınden sonra öğrenmek çok zor diyorlar bir org alacağım şimdilik sizce öğrenebilme ihtimalim nedir gerekli zamanı ayırırsam

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• www.facebook.com/story.php
    Hicbir egitim almadan kendi basima piyano bulunan her yere (otel , avm, halk kursundaki piyanolar) gidip calarak kendimi gelistirdim piyano asigiyim bir parcayi calmak istedigim zaman o parcayi gunlerce dinliyorum her bir detayina hakim olana kadar burdaki caldigim Ayisigi da buna guzel bir ornek 2 sene oncede caliyordum ama bu kadar guzel degildi bazi seyler tecrubeyle yerine oturuyor bu arada org alacaksan hic alma orgla piyano bambaska seyler. Orga verecegin parayi 5 e katla dijital piyano al bu caldigim ki gibi mesela.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 5 yasinda baslamis biri olarak piyanoya, biraz zor evet cunku ogrenme kabiliyeti azaliyor ve parmaklarinin gelisimi ona gore olusuyor kucuk yasta. Bu sebeple bir tik daha zor ama tabi ki imkansiz degil

0|0
    0|0
    • 1ay

yaklaşık bir yıl boyunca evde org ile çalışıp seslere hakim olduktan sonra derslere başlayarak devam etmeyi düşünüyorum. şu an tiyatro ile ilgileniyorum ve şan hocamın söylediğine göre kulağım fena değil. farklı bir teknik veya öneri varsa aklınızda yazarsanız sevinirim

Erkekler Ne Diyor 2

• Yeterince zaman ayırırsan her şeyi başarabilirsin.

0|0
    1|0
  • İstersen 40 yaşında başla çalmak istiyorsan her türlü çalarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yetişkinlere yönelik kurslar var, pro. olman uzun sürse bile öğrenirsin gözün korkmasın hiç.

0|0
    0|0
  • öğrenirsin ama emek ister

0|0
    0|0
Yükleniyor...