Sevgilim yok olmuyo da çok mu çirkinim bu durumda

sevgilim yok olmuyo da çok mu çirkinim bu durumda resim koyamayacağım .

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Şartmı? Sendeki cevheri henüz keşfeden çıkmamıştır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Seni görmeden güzel olup olmadığına kimse karar veremez. Ama sevgilinin olmama sebebine gelince belki de sebebi sandığın gibi güzellik mevzusu da değildir. Ya senin kapıların kapalıdır. Ya hal ve hareketlerin karşındakileri cezbetmiyordur. Belki düşünce yapın uymuyordur. Belki etrafında senin farkında olan insanlar yoktur. Belki senden hoşlanan var ama cesaret edemiyordur. Bir çok sebebi olabilir. Fotonu koyarsan az çok fikir beyan edebilirim.

0|0
    0|0
  • En son 8 sene once oldu ve bitti simdi yok. Istermiyim? Evet isterim ama olmadimi olmuyor ne yapabilirsin?

0|0
    0|0
  • walla resmin yok yorumda yapılması biras zor güzellik herkese göre değişen bişey kim bilir blkide birilerinin aradıgı kişisindir umudunu kaybetme koy resmini bkarsın cıkı verir :D

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olanları da biliyoruz her şeyi akışına bırak çirkin insan yoktur en fazla bakımsız insan vardır ki bence sen kendini kötü gördüğünden kaynaklanıyordur.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır da benim yok uzme kendini üstüne düşünce hiç olmuyor oluruna birak bende tipsiz oldugumu düşünmüyorum ama yok napalim mecburr.

0|0
    0|0
  • 1 buçuk yıldır bendede yok :)

0|0
    0|0
  • Çirkinlik ve güzellik göreceli bir kavramdır. Kime göre çirkinsin neye göre çirkinsin. Bunları göz önünde bulundurman lazım. Seni güzel gören bir sürü insan vardır mutlaka. Biraz rahat olsan gelip yaklaşan olacaktır sana da.

0|0
    0|0
  • her insanın kendine göre güzelliği vardır. seninde kendine göre güzelliğin vardır morelini bozma ummadığın biryerden çıkar kısmetin

0|0
    0|0
  • en rahatı bnce bırka herşey vaktinde güzel olur

0|0
    0|0
  • gel yarimm ol sevdalım olll sultanımm ollll

0|0
    0|0
  • olunca noluyoki sorumluluk alıyosun başına :D

0|0
    0|0
  • hayır çirkin değilsin. olmaması çok güzel bence. 1 tane sevgilin olur ölene kadar senin olur

0|0
    0|0
  • çok seçici ve şekilcisin ondan .

1|2
    0|0
  • pek ianndırıcı gelmedi mi size samimi dürüst bulmanızı ümit ederdim isteginiz bir dünya yaşamınız dileğiyle size mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • evet çirkinsindir:9 benimde olmuyor olmadıda bende mi çirkinim :)9 not: erkeğin çirkini olmaz derler ama

0|0
    0|0
    • kim demiş onu:D

• öyle bişeye benzememz:D

• benzemez derken:99)

• ekle beni seni netten severim kaçacak yer ararsın emin ol

0|0
    0|0
  • ankarada isen görüşsek yaş kaç

0|0
    0|0
  • sen erkeğe çatmamışsın ben görmeden sevdiğim aşık olduğum kızlar var

0|0
    0|0
    • sen farklısın ama:D . ben normallerden bahsediyorum

• :D senle anlaşcaz heralde gel sevgilim ol benim

• cevap bekliyorum

• Muhtemelen cirkinsindir ama her malin bir alicisi vardir.

0|0
    0|0
    • güzel değilim zaten demakyaj yapınca hoş oluyorum gibi. ben de karar veremiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Yoo çok güzel olup hiç sevgilisi olmayan arkadaşlarım var. Mümkün yani. Sen onlara cesaret vermiyorsundur. Afferin sana.

0|2
    0|0
    • cesaret vermiyorum ama olsun i,stiyorum artık sevebileceğim biri

• Boşver.. sevgiliye değil kocaya bak sen

• ilerde koca olucak seversem işte:D

• benim de olmuyor canım moralini bozma çirkinlik güzellik meselesi değil uygun biriyle tanışamamışsındır daha.

0|0
    0|0
  • Tiple ilgisi yok.

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın hiç mi sevgilin olmadı? Tiple ilgisi yok bence de

0|0
    0|0
  • kısmet bence zamanı gelmemiş inş gec olsun guc olmasın iybiriyle tanıstırsın seni

0|0
    0|0
Yükleniyor...