Aynadan camdan sektirilmiş fotolar ne manaya geliyor?

Değerli Kızlar Soruyor sakinleri, efendim bu sorumuz profillerinde kendilerini siz değerli site sakinlerinin beğenilerine sunan bazı arkadaşlarımızla ilgili..

Bu arkadaşlarımız ilginçtir mini etekli fotolarıyla bacaklarını, yüzünü göstermek istemiyor zannı ile göğüslerini kısacası tüm "kadınsallık" larını sağolsunlar "cömertçe" burada bizimle paylaşıyorlar.

Onlar için "teşhir "olunmak güzel hissettiriyor olsa gerek.. E arz talep mevzuu da var tabi bir iki güzel söz, onlarca arkadaşlık teklifi tabi bunu yapan da aynı zihniyetli abazan arkadaşlardan..:)

Bunlarla tatmin oluyorlar diye hissediyorum. Oysaki burada fikirleriyle, duruşuyla neredeyse yaptığı her yorumuyla sevilen takip edilen "sohbet edilesi" nice bayan arkadaşımız var. Onlar hiç böyle şeylere gerek duymuyorlar.

Bu ayna cam vs. den kendini çeken minimum yapılı beyin acaba ne düşünüyor merak ediyorum?

" çok güzelimm benn..!" ahahaha

" işte bu benim ...!" :):):)

"Bugun 10 kişi ekler beni" :))) marifet ya salyalarını sayacak heralde

Merak ediyorum bu nasıl bir ticaret? neyi satmaya çalışıyorsun?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sohbet edeceğim kişileri özenle seçiyorum .

Mantık dışı dikkat çekmek adına yorumlarda bulunan kişilerden uzak duruyorum , profil resimlerine çok takılmıyorum , herkesin kendi zevki .

0|1
    0|0
    • katılıyorum sadece şunu söylemek isterim, "herkesin keyfi" elbette beni ırgalamaz ama. resimler ile bürünülen karakter 3-5 abazanın yaptığı gibi kendisine bir tabiyet ve saygı bekliyorsa :)) orada konu sapıyor artık..

• aynen aynen.. sorun şu ki onlardan gordukleri ilgiyi ve isteği sanki bizde de varmış gibi davranmaya kalkan tiplemeler var..:) bakalım üstad gün ola harman ola..

• O tiplerden uzak durmak en sağlıklısı .

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç kafa yormuyorum ben o kişilere.

0|0
    0|0
  • Herkesin hissettiği kendine belki onlar öyle istiyr. Senin bunu yazma amacın can sıkıntısı bence

0|0
    1|0
  • Kaşınıyolardır:D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• amaç belli. popüler olmak.

0|1
    0|0
  • ınanın ben bır erkek olarak bazı soruları okuyamıyorum herkesın izzeti gururu nefısı yerler deymıste bızım haberımız ( sozum meclısten dısarı )

0|1
    1|0
  • ha bide çekiyon flaşını bari kapat

0|1
    1|0
Yükleniyor...