Hafta sonlarınızı Nasıl değerlendirirsiniz ?

Ben genelde evde vakit geçirim ve çok sıkılırım.Bulunduğum mühitte gezilecek hiçbir yok Nasıl hayatımı renklendirebilirim ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• en güzeli sohbet edecek ve beraber iyi vakit geçireceğin birinin olması

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hadi kalk gezelim .

nerdesin ki

0|0
    1|0
  • gelip karnınıda doyurayım mı?

0|0
    0|0
  • sevgili bul

0|0
    0|0
  • bulunduğun yeri güzelleştirecek olan sensin...her şey senin elinde...bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Bende evde geçiriyorum... Gezilecek yerde var ama gerek yok...

0|0
    0|0
  • bende evde vakit geçiririm ama evde kalınca sakıncalı oluyor

0|0
    0|0
  • sakın d.bakırlı olma :D bende ordayım okuyorum

0|0
    0|0
  • İçki içerek.

0|0
    0|0
  • kız arkadasım yanımdayasa evde vakıt gecırıyoruz aksama kadar ...aksam da denız kenarına felan gıderız...kız arkadasım yanımda degılse aksama kadar yatarım aksam arkadaslarla ıcme vs.

0|0
    0|0
  • evde yaşamayı seviyorsan o zaman evini eğlenceli hale getir. ilgi alanların mutlaka olmalı. kendi geliştircek şeylerle uğraş. ya da sanatın herhangi bir dalına yönel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• iyi bir kitabı ve iyi bir dostu hiçbir şeye değişmem :) kendine uygun kitabı bulup okursan hem kendini geliştirirsin hem de vaktin boşa gitmemiş olur :) ya da senin için değerli olan samimi bir arkadaşını çağırıp sohbet edebilirsin..

1|0
    0|0
  • Diyarbakırda mısın

0|0
    2|0
  • Evde oturuyom hep

0|0
    0|0
  • Ailem ve ben gezenti olduğumuz için geziyoruz ondan sonra evde canım patlıyor g*tüm alıştığı için nete sarıyorum.

0|0
    0|0
  • ben de genelde evde olutyorum, hafta ici her gun ders okurum , hafta sonu da internetden film izlerim.. benim ilgi alanim bu..:) ve hic sıkılmiyorum

0|0
    0|0
  • Sıkıntıdan patlamakla geçiririm

0|0
    0|0
Yükleniyor...