İzlediğiniz ve önereceğiniz yabancı diziler?

Supernatural, The Walking Dead, Game of Thrones, Narcos, American Horror Story, Breaking Bad, Arrow, The Flash, Teen Wolf, The 100, Prison Break, X-Files, Fridge, How i met your mother, Mr. Robot

dışında hangi dizileri önerirsiniz?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• orange is the new black, my name is earl başka gelmedi aklıma hepsini izlemişsin zaten :D blindspot bir kaç bölüm izledim bir fringenin tırnağı olamaz tabi ama onun havası vardı dizide güzeldi ve orphan black cidden mükemmel dizi. bilim kurgu seviyo gibisin o yüzden beğenirsin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Fringe bitirmedim aslında yeni başladım 😂 evet bilimkurgu seviyorum otnb de başlıcam da kimbilir ne zaman ygs hazırlanıyorum tekrardan çok kötüyüm şu an 😔

• 1ay

eheh dur daha film önericem :P ben yüksek alamıyorsam kimse alamasın falan dsklfs

• 1ay

harry potter açmıştım zaten tekrardan izlemek istedim filmsizim öner gerçekten 😄

En İyi Erkek Görüşü

• Daredevil, Dexter ve Spartacus'u kesinlikle izle.

0|0
    0|0
    • 1ay

Daredevil bakmıştım ama diğerlerine duysam da bakmadım hiç bakıcam tekrardan teşekkürler

• 1ay

Spartacus'u 2 kere izlemiştim. İlk izlememde final bölümünü izlememiştim boşluğa düşmeyeyim diye. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi birkaç dizisinden biri. Üçüncü defa izlemeyi düşünüyorum.
      Dexter'da muhteşem ötesi bir dizi. İnsanı bağlıyor resmen. İkinci, hatta üçüncü defa izlesem sıkılmam.
      Daredevil'e de yeni başlamıştım. 2. sezon 6. bölümdeyim. Ara ara sıkıcı sahneler olsa da izlemeye ziyadesiyle değer bir film.

Kızlar Ne Diyor 6

• Gotham

0|1
    0|0
  • Dexter unutmuşsun😃

0|1
    0|0
    • 1ay

hatırlattığın için teşekkürler :D ona da bakıcam ya övüyolar sürekli

• Benimkileri izlemişsin hep...

0|0
    0|0
  • The revolution
    The secret circle

0|0
    0|0
  • The Orginals harika bir dizi efsane severim.

0|0
    0|0
  • Tbbt güzel

0|0
    0|0
    • 1ay

tbbt sürekli öneriyolar ama bir türlü başlayamadım bide sezon sayısı da fazla ya ikinci plana attım hep ama bölümleri 20 dakika başlayabilirim aslında

Erkekler Ne Diyor 3

• House md

0|0
    0|0
  • Friends, True Detective, Luke Cage, Band Of Brothers, Fear The Walking Dead, Viking, Mr. Robot Sense8, House Of Cards Limitless uzuyor epey var da var

0|0
    0|0
  • Şeymıs

0|0
    0|0
Yükleniyor...