Millet Gezi parkında evlenme teklifleri ediyor ya.

Siz olsaydınız bu teklifi böyle bir sekilde yapar mıydınız?

Bence romantizmin farklı boyutu. cidden güzel

link

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Böyle bir teklifi ancak ön prova olarak düşünebilirim. Aksi halde evlenmem.

Eylemde teklif mi edilir lan, saçma.

0|0
    0|2
    • ama tekliften sonra ne oldu bilmiyoruz dikkatini cekerim. belki de yemege götürdü

Türkiye dışında bulursun anca ikinci bir teklif edeni. klasik yemek yerken teklifi basar. cok klasik. bu yeterse ne diyeyim

• ha unutmadan. hacı.

• Italyan olmasını gerektiren bir durum yok, odun olmasın. Hatuna nasıl davranacağını, nasıl muamele yapacağını bilsin kafi.

• Onlar istemişler tekliftede bulunmuşlar ve evlenmişler .Gaza gelip yapmış olabilirlar :).Şaka bir yana allah mesut etsin ama kendim istemezdim.

0|1
    1|0
  • Millet macta bosanma teklifi ediyorsa normal karsiliyorum evlenme teklifini ;)

link

0|1
    0|0
  • güzel evet ucuza getiriyorlar:D

0|1
    0|1
  • iş artık eylemi geçti , bunlara kadar geldi , daha neler görürüz bakalım

0|0
    0|1
    • Bence sadece oradakilerin görüşleri icin bir platform kurulsa gereken yapılsa ortam düzelir. simdi de uluslararsı bir komplo yok casus yok ajan yok bilmemne. ya bu kadar zor mu ya. üzüldüm ya cidden. o kadar kolay ki oradaki cözüm. belki de bu isteklerden sonra daha falal gelecek diye düşünülüyor.

• Allah mutlu etsin. Ama çok saçma eylemde teklif etmek.

0|0
    0|2
  • romantik mi bu? o.O

0|0
    0|2
    • kişiden kişiye degişir. erkek romantizmi. kadın romantik mi sence? bana romantizmden bir kadından örnek versene? kadın ne yaparsa romantik olur

• bunu bana sorma ben romantizmden anlamam

• " Savaşmayın sevişin, ( evlenme teklifi edilecek kişinin ismi ) gel sende benle seviş. " bir şey daha güzel olurdu.

0|0
    0|1
  • Şehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik misali :))

0|0
    0|1
  • bunu yapacak başka ortam mı yok, romantik tabi de bilmiyorum biraz yersiz geldi

0|0
    0|1
    • bazılarına güzel gelmiş.

• İnce düşünmüş bencede güzel zaten seviyorsa her ortamda kabul eder de eylem karmaşıklık filan bilmiyorum benimde hoşuma giderdi de başka yer olsa daha iyi olur

• çok güzel ve farklı bence

0|0
    0|1
    • Ben de farklı diyorum da cok kişi öenmsemiyor. Cünkü ortam cok farklı.

böyle bir anı hiç bulamazsın belki. zor yani oyle bir ortam.

düşünsene millet tarihlere göre 10.10.2010 gibi evleniyor.

• Cocuklarinin ismini de direnc koysunlar bence :).

0|0
    0|1
  • koyun can derdinde kasap et derdinde atasözünün canlandırması gibi birsey hiçte romantik değil

0|0
    0|1
    • Millet orada halay cekiyor oyun oynuyor sabahlıyor. gidip gördün mü? konser bile olacakmış. bu durumda sence kim can derdinde?

ankara belki adana

• ya yinede yersiz birşey alsın götürsün kızı biyere alsın yüzüğünü öyle etsin evlenme teklifini

• çok romantik..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• romantizimin doruk noktalarının zzeka ile buluşması :D

0|1
    0|1
  • Farklı ama aman aman değil :)

0|1
    0|1
    • yeterli aslında

• Bi yerde haklısın çoğusu bunuda yapamıyor ki bir yemekte bitiriyor bu teklifin tek anlamı bu ortamda yapılması yıllar sonra dahi dün gibi hatırlarlar:)

• işte bu yüzden diyorum. 1 yemege cıkarsın yedigin ne olusa olsun kac para farketmez. basit birşekilde teklif edince yetiyor ya da kızların bazıları begenmiyor. al işte o kadar kişi önündesin falan yani daha ne olsun? erkekten amuda kalkıp agzında kuş tutarken evlenme teklifi beklenmez ama.

Her erkek aşırı romantik degildir.

• Bence güzel değil.

0|1
    1|1
  • adam 1 taş ile 23 kuş vurayım demiş :))) ama cesaret isteyen bir şey o yani adam ne durumdasa artık yetti yetti baaa demiş :)

0|0
    0|1
  • bedavaya getirmiş

0|0
    0|1
  • Ben begendim.

Gene direnis ortaminda cok cok daha buyuk bir organizasyon yapabilirdim. Mesela ben Taksim Meydani'nda teklif ettikten sonra, o cevap vermeden bir anda binlerce insan "EVLEN! EVLEN!" diye bagirabilir...

Uzerinde dusunsem iyi seyler cikar, bu teklifi de sevdim.

Belki polisleri kafalayip teklife uygun bir ortam yaratabilirdim. Bilemedim simdi...

0|1
    0|1
    • Olabilir aslında. Zaten eylemlern cizgisinden aşırı cıkmış

• Sadece chp demiyorum diger aşırı uc görüşlülerin bayrgı var. tkp bsdp birsürü ya. onlardan da bahsediyorum ben. Tek bayrak olacaktı ve taraftar bayrakları. gerisi olmamalıydı

Su anda adanadan canlı yayın var. Başbakan orda. konuşuyor havaalanında.

• Sosyal aglara güven yok. cünkü milletin attıgı seylere güvenmiyorlar. medyanın canlı vermesi belki tatmin eder. ama o resimlere az kişi bakıyor emin ol

şakşakcı dolmus orası

• Millet artık eylemlere eyleme gidiyorum demek için gidiyor.

15Yasında bir çocuk havasına sigara içer gibi..

Gezi Parkında düğün yapsın,orada yaşasın,orada çocuk sahibi olsun,

Çocuklarının adıada taksim le gezim olsun

0|0
    1|2
    • ilk cümlene katılıyorum da digerleri anlamsız ve gereksiz cümleler.

kafede pastanede balonda ucakta gemide teklif edenler, evlendikten sonra orda mı yaşıyor?

mantıga gel

• Taksimden ayrılmadıkları için ironi yaptım.Ne ciddiye alıyon da diğer örnekleri söylüon la :D

Yükleniyor...