Kitap okuyan biriyle, okumayan birinin arasındaki fark?

Kitap okuyan biriyle, okumayan birinin arasındaki farkı anlayabiliyor musunuz?

bence o kadar belli ediyorlar ki kendilerini duruşları bile farklı oluyor.

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Okuduğu kitabın konusuna da bağlı. Kitap okumamak benim gözümde büyük 1 eksiklik.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 3|4
    2|0
  • okuyan kişiler güzel ve düzgün cümleler kuruyor,yazarken de imla hataları yapmıyor.

0|0
    0|0
  • en önemli fark okumayanlar daha yüzeysel düşünüyolar bence

2|0
    0|0
  • Nasıl ve hangi kitap okudukları önemli benim gözümde. Kimisi de var çok kitap okuyor ama konuşmayı beceremiyor. Çok fazla kitap okumak bir kişiyi farklı yapmayabiliyor da.

0|0
    0|0
  • kelime haznesi farkı

hızlı okuma farkı

okudugunu yorumlama farkı

bilgi farkı

olaylara yaklaşımı farkı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle. Özellikle konuşurken bunu anlamak mümkün. Kendilerini iyi ifade edemezler.

0|0
    0|0
  • Psikoloji hazirlik ogrencisiyle psikiyatr farkidir.

0|0
    0|0
  • yes ile no arasindaki fark gibi

0|0
    0|0
  • en basitinden konusma tarzı

0|0
    0|0
  • İmla kurallarını ihlal etmesi, belirgin örneklerden bir tanesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kitap okuyan kişi daha bilgili ve sözcük haznesi geniştir tabi ben kitap okuyormuyum hayır .Alsana ironi

0|1
    0|0
  • konuşurken şaşırmadan lafın sonuna istediği hızlılıkta söylesede sonuna kadar düzgün birşekilde söyleyebilir okuyan kişi ve de kelimelerinde sözlerinde vurgular içerir. çünkü kitap okurken konuşma tarzında içinden geçirdiği için vurguyu çeşitli sözlerle cümlelerle öğrenmiş olur geri kalanları arkadaşlar yazmış zaten hep

0|0
    0|0
  • Kitap okuma alışkanlığına sahip biri bildiği doğrulardan "şüphe" duyar, bu alışkanlıktan yoksun biri doğru bildiklerini sığınabildiği son limanmışcasına ölümüne bir "kesinlikle" savunur bana göre...

0|1
    0|0
  • kitap okumakla okumamak arasındaki fark tam olarak başlıkta yazdığındır kitap okuyan birisi bu soruyu sormaz..

0|0
    0|0
  • Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu ?

Zümer suresi 9.ayet.

0|1
    0|0
  • Bir Canan Tan okuyan ile Sabahattin Ali okuyan arasındaki fark kadar bariz olur okuyan ile okumayan arasındaki fark

0|0
    0|0
  • Ölüyle, yaşayan arasında ki fark kadar..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum...

0|0
    0|0
  • kitap kültürü geliştirir

0|0
    0|0
  • Birisi akar gider... Birisi iki lafi bir araya getiremez.

Yazarken de, birisi imlaya dikkat eder, digeri "Amaaan ya, sesi harrfleri yazmasam da olur" der.

Cin Ali'de kalanlar da "nys snn isn vr hrld .s.s.s" yazar.

0|1
    0|1
Yükleniyor...