Dragon ball Z mi yoksa baska birsey mi izlesem?

Iki saatir tarkan'in sarkilariyla geçirdim zamanimi, sonra dragon ball Z geldi aklima, bileniniz var mi bu animeyi?

Ne yapayim?

Güncellemeler:
Yahu sirf anime istemiyorum, ya Dragib ball'i izleyecegim ya da bir film ama film bulamiyorum. (güncelleme için özür)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• oooooooo dragon ball z mi adamın dibisin beaaa dragon ball ın 153 bölümünü izlediysen kesinlikle devam et z ye ben hepsini bitirdim ancak interbette bulabilecegini sanmıyorum neredeyse tüm linkler kırılmış allahtan zamanında hdd ye indirmişim tüm bölümleri

0|0
    0|0
    • Küçükken izlemistim, simdi nettende buldum :)

• bi geceye sigdirmayi düsünmüyorum-ki düsünsem bile sigmaz.

• yani bencede sıgmaz :D ama mükemmel ya kesin izle tüm bölümleri o goku neler neler başarıyor aglarsın özelliklede 95. bölüm bak bunu unutma kırılma noktası dbz nin :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Ghost in the shell 1-2

0|0
    0|0
  • Bastan sona kadar izledim dragon ball z serisini. Erkekler veya cocuklar icin harukulade bir anime. Hatta zamaninda (oluyor 6-7 sene) her bakdigimda, icimden geciriyordum bu dizi bitmez arkadas. Hicbir zaman eskimez :-D cocuk akli iste. Hele hele o antreman yaptiklari bir yer var. Gercek zamanda bir gün iceride bir yil oluyor .

0|0
    0|0
  • İlk önerim boşver uyu, diğerim önerim anime olarak Deathnote izleyebilirisn çok sarar ben 1,5 günde bitirmiştim ertesi gün pert.

0|0
    0|0
  • Hatırlıyorum ama o zamanlarda da ne sever ne nefret ederdim bundan.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlemeni öneririm, mükemmel bence :D

0|0
    0|0
  • Sword art online bu anime bir harika dostum

0|0
    0|0
  • izleme uyu

0|0
    0|0
  • koleksiyoncu 2 yi izle süper olmuş sonu müthiş bitiyor kesinlikle tatmin edici bir korku filmi

0|0
    0|0

Death Note

Naruto Ultimate Shippuden

tavsiye ederim bunlari

0|0
    0|0
  • netten mi izliyorsun,tv den mi.söyle de bende izleyeyim.sangoku var mı :)

0|0
    0|0
    • Netten buldum :)

• son goku olmasın o :D

• her kimse işte,bir harfe takılıp kalmamak lazım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...