Cok onemli bilenler cevaplasin

Ortak bir agdan internete giriyorum hangi sitelerde takildigimi birilerinin ogrenebilme imkani var mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ortak bir ağ dediğin wi-fi mi yurtta falan mı kalıyorsun

0|0
    0|0
    • evet yurt gibi biryerdeyim

• hangisi benim bunu da anlar mi?

• evet herkesinki görünür ana bilgisayarda ben yurt müdürünün odasına gittim bana gösterdi bilgisayardan herkesin ne yaptığı görünüyor ama bu sadece güvenlik sistemi olan ağlarda mı geçerli bilemem güvenlik sistemi var mı sizde?

Kızlar Ne Diyor 1

• bende ortak ag kullanıyorum, yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yok kanka rahat rahat p*rno izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • ana makineden birak girdigin siteyi senin ekranin da ne var tam olarak onu bile gorebilirler eger ki lan ortami veya tek bilgisayardan paylasimli ise aginiz.bunu bilme nedenimde arkadasimin net kafesi vardi.

0|0
    0|0
  • Arada router varsa girilen siteler görülür.

0|0
    0|0
    • Rotuer nedir hocam?

• Router, yönlendiricidir. Bilgisayarların direk olarak birbirlerini görmelerini sağlar.

• o kişi Bu tür şeylerle uğraşan biriyse key loger atıp sadece hangi sitelerde olduğunu değil Gbt ni bile çıkarır tüm Id şifrelerini Filan ayıkabilir.

0|0
    0|0
    • Key loger meselesini biliyorum.key logere dusmeden de berirlileyebilirler mi acaba?

• win 8

• Win 8 kadar iğrenç bir işletim sistemi olamaz ben o sistemde interne giremedim format attım bilmiyorum 7 veya xp olsa yanıtlardım

• Gelmişini geçmişini sildikten sonra öğrenemezler..

0|0
    0|0
  • yok, devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...