Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz?

Kendimi bildim bileli çok detaylı çizmeyi ve dikkatli olmayı seviyorum, sanatsal bir yanım var sanırım, resim çizerken aşık oluyorum adeta öylecesine seviyorum kalem boya sallamayı ✌❤☺❤✌
Not: aşağıdaki bebek çalışması ilk portre çalışmam bu arada. Saygılarımla.. ❤ 🎨Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??

1|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı sen naptın yahu cok iyi benide çizsene :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• harika ya bayıldım kendını mutlaka daha cok geliştirmelisin

0|1
    0|0
    • 1ay

Hayatımın en kötü anlarında bana huzur veriyor, bir ilaç olarak görüyorum artık ☺☺✌🎨❤

• 1ay

rica ederim olanı söylüyorum :)

• 1ay

Çok hoşsunuz saolun ☺

• Mukemmell

0|1
    0|0
  • Çok iyi çiziyorsun iyice geliştirmeye bak bence 😉

0|1
    0|0
  • Güzel çizmişsin tebrik ederim biraz daha çalışırsan daha iyi olur (cin ali çizemeyeen biri olarak söylüyorum)

0|1
    0|0
  • Yeteneksizim sanırım ben. 😏 güzel çizmişsin.

0|1
    0|0
  • gayett basariliii

0|1
    0|0
  • allahım asık oldum cızım yetenegıne

0|1
    0|0
  • beğendim bebekte biraz sıkıntı var bir tuhaflık orantısızlık ama yinede başarılı

0|1
    0|0
    • 1ay

Çünkü hızlı bir çalışma, dikkatli ol anızı sevdim sanırım simetrik görüşünüz yüksek aynı benim ki gibi ☺ 4-5 saate böyle bir şey çıktı işte nabalım ☺✌ teşekkür ederim

• 1ay

☺ saol kardeş tavsiyeleriniz için, teşekkür ederim 😉

• 1ay

ne demek :)

• Gerçekten süper

0|1
    0|0
    • 1ay

☺ ☺ teşekkür ederim

• 1ay

☺ ☺ teşekkür ederim tartışma için

• 1ay

rica ederim 😊

• Çok gzl 😊

0|1
    0|0
  • Oha u

0|1
    0|0
  • İyisiiiin

0|1
    0|0
  • Çok güzel gerçekten keşke bende de yetenek olsa 😂

0|1
    0|0
    • 1ay

Herkesin bir yeteneği var kardeş, bulmak sadece sana düşüyor.. ❤☺✌

• Güzel
    😍

0|1
    0|0
  • Bu resimlerin hepsinin farklı kişiler tarafından çizildiği açıkça belli oluyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Resim çizmeyi bende seviyorum. Resimlerin harika Meslek olarak yapmayı düşüne bilirsin.

0|1
    0|0
    • 1ay

Açık liseden grafik ve fotoğrafçılık okudum, küçüklüğümden beri yeteneğime sadık olarak gidiyorum, eğitim almayıda denedim ama beni eğitemiyor kimse ben tamamen özgür çiziyorum çünkü, ve şu an hem el ile hemde bilgisayar destekli tasarımlar ve çizimler yapıyorum, açık liseye devam ediyorum ama bölümüm bitti üç sene, şimdi kendime özgüvenim normale oranla %25 arttı diyebilirim☺✌❤🎨

• İmrendim açıkçası :)

0|1
    0|0
  • Ne güzel resimlerrr! Yeteneğin de varmış. Keşke benim olsa!

0|1
    0|0
  • God job bre

0|1
    0|0
  • Eline sağlık

0|1
    0|0
Yükleniyor...