Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz?

Kendimi bildim bileli çok detaylı çizmeyi ve dikkatli olmayı seviyorum, sanatsal bir yanım var sanırım, resim çizerken aşık oluyorum adeta öylecesine seviyorum kalem boya sallamayı ✌❤☺❤✌
Not: aşağıdaki bebek çalışması ilk portre çalışmam bu arada. Saygılarımla.. ❤ 🎨Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??Doğuştan gelen bir yeteneğimi nasıl buluyorsunuz ??

1|0
166

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• allahım asık oldum cızım yetenegıne

0|1
    0|0
  • gayett basariliii

0|1
    0|0
  • harika ya bayıldım kendını mutlaka daha cok geliştirmelisin

0|1
    0|0
    • Hayatımın en kötü anlarında bana huzur veriyor, bir ilaç olarak görüyorum artık ☺☺✌🎨❤

• rica ederim olanı söylüyorum :)

• Çok hoşsunuz saolun ☺

• Mukemmell

0|1
    0|0
  • Yeteneksizim sanırım ben. 😏 güzel çizmişsin.

0|1
    0|0
  • Güzel çizmişsin tebrik ederim biraz daha çalışırsan daha iyi olur (cin ali çizemeyeen biri olarak söylüyorum)

0|1
    0|0
  • beğendim bebekte biraz sıkıntı var bir tuhaflık orantısızlık ama yinede başarılı

0|1
    0|0
    • Çünkü hızlı bir çalışma, dikkatli ol anızı sevdim sanırım simetrik görüşünüz yüksek aynı benim ki gibi ☺ 4-5 saate böyle bir şey çıktı işte nabalım ☺✌ teşekkür ederim

• ☺ saol kardeş tavsiyeleriniz için, teşekkür ederim 😉

• Çok gzl 😊

0|1
    0|0
  • Gerçekten süper

0|1
    0|0
    • ☺ ☺ teşekkür ederim

• ☺ ☺ teşekkür ederim tartışma için

• rica ederim 😊

• Çok iyi çiziyorsun iyice geliştirmeye bak bence 😉

0|1
    0|0
  • Bu resimlerin hepsinin farklı kişiler tarafından çizildiği açıkça belli oluyor.

0|0
    0|0
  • Oha u

0|1
    0|0
  • İyisiiiin

0|1
    0|0
  • Güzel
    😍

0|1
    0|0
  • Çok güzel gerçekten keşke bende de yetenek olsa 😂

0|1
    0|0
    • Herkesin bir yeteneği var kardeş, bulmak sadece sana düşüyor.. ❤☺✌

Erkekler Ne Diyor 5

• Bende Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Resim çizmeyi bende seviyorum. Resimlerin harika Meslek olarak yapmayı düşüne bilirsin.

0|1
    0|0
    • Açık liseden grafik ve fotoğrafçılık okudum, küçüklüğümden beri yeteneğime sadık olarak gidiyorum, eğitim almayıda denedim ama beni eğitemiyor kimse ben tamamen özgür çiziyorum çünkü, ve şu an hem el ile hemde bilgisayar destekli tasarımlar ve çizimler yapıyorum, açık liseye devam ediyorum ama bölümüm bitti üç sene, şimdi kendime özgüvenim normale oranla %25 arttı diyebilirim☺✌❤🎨

• İmrendim açıkçası :)

0|1
    0|0
  • Eline sağlık

0|1
    0|0
  • God job bre

0|1
    0|0
  • Ne güzel resimlerrr! Yeteneğin de varmış. Keşke benim olsa!

0|1
    0|0
Yükleniyor...