Bu tarz resimler neyi ifade eder bilen var mı? Çok merak ediyorum?

DetayyyyyyyyyyyyyyBu tarz resimler neyi ifade eder bilen var mı ? Çok merak ediyorum ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• galiba bunlara mozaik portreler deniliyordu herhalde bunların bir çoğu bizanstan ve doğu roma imparatorluğundan kalma ve yine Osmanlıdan, diğer eski imparatorluklarda ki sanatçılar yapardı. tahminimce. tabii bu 20. ve 21 y. y. eseri değilse

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir çeşit el becerisiyle yapılmış 'eski nesil fotoğraf'. Teknoloji yettiği ölçüde anı ölümsüzleştiriyorlar.

0|0
    0|0
  • bir resim illa bir şeyi ifade etmez bir anı ya da kompizisyonu da konu alabilir manzara resimleri bir şeyi mi ifade ediyor? Burada hamam sahnesi resmedilmiş

0|0
    0|0
    • 1ay

Sadece bu resimden bahsetmiyorum. Bu tarz resimler yazdım zaten

• 1ay

sadece bu resim demedim bende zaten. genel olarak bir bilgi verdim bakarsan. portreler manzaralar vs. birer enstantane sunar buradaki gibi de. bu tarz eserler zamanımıza resmedildiği zamanın kültürü ya da yaşayışı hakkında bilgi verir ve bu nedenle de gerek görsel gerek genel sanat olarak oldukça kıymetlidir. tabi ki her biri değil düzgün bir şekilde kompize edilmiş ve aksettirilmiş olanlar.

• hamamı anlatmış

0|0
    0|0
  • Hamam ya da harem

0|0
    0|0
  • evlenmeden önce kaynana gelinin vücudunu görmek ister. o adeti sembolize eden bir eser

0|0
    0|0
  • harem

0|0
    0|0
Yükleniyor...