Kenan İmirzalioğlu'nun en iyi sinema filmi hangisidir sizce?

2000 yılından itbaren piyasaya çıkmasına rağmen az filmle karşımıza çıktı kullanamadığmız yeteneklerden birisidir bence, ama hatrı sayılır filmleri yinede var size göre en iyisi hangisi?

• Son Osmanlı: Yandım Ali
    24% (10)29% (17)27% (27)Oy Ver
  • Kabadayı
    50% (21)49% (29)50% (50)Oy Ver
  • Ejder Kapanı
    10% (4)7% (4)8% (8)Oy Ver
  • Uzun Hikaye
    14% (6)7% (4)10% (10)Oy Ver
  • Yazı Tura
    2% (1)8% (5)5% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

• Kabadayiyi izlemedim uzun hikayeyi begendim yigido hemsehrim

0|1
    0|0
    • 1ay

Kabadayıyı mutlaka izle derim hemşerim kaçırma çok iyi filmdir, Uzun Hikaye sinemada izlemiştim çok güzeldir aynen.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kenen'ı beğenmem. Filmini de dizisini de izlemem hiç. Yetenekli olduğunu da düşünmüyorum. Hele Türkiye'nin en iyi oyuncularından sayılması tamamen saçmalık.

1|1
    0|0
    • 1ay

Türkiye'deki diğer oyunculara nazaran gerek fizik gerek duruş olarak gayet iyi bir tipi var, Emin'im izleseydin böyle düşünmezdin

• 1ay

Rica ederim

• 1ay

İyi bir sinema takipcisiysen paslaşabiliriz, fikir paylaşımı gibi belki bu sefer daha iyi anlaşabiliriz :)

• KARADAYI lol

0|1
    0|0
  • Yandım ali ahh ahh efsaneydi orda 😛

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen o rol çok yakışmıştı , devam filmi çekilecekti ama nedense iptal ettiler.

• Karadayı değil miydi o ya 🙀

0|1
    0|0
    • 1ay

Karadayı dizi olandı
      Kabadayı ise bu diziden önce çekilmiş filmiydi epey karıştırıyor millet anladımki bende 😄

• kenan karslı mı?

0|1
    0|0
    • 1ay

Ankara'nın Balâ ilçesinde doğmuş bir anadolu yiğidi diyebiliriz.

• 1ay

Aynen :) siz nerelisiniz peki

• 1ay

Askerliği Ankarada yapmıştım Zırhlı Birliklerde :)
      Bende anadolu evladıyım Sivaslıyım yiğido derler bize :)

• Kabadayı Devran❤️

0|1
    0|0
  • Sadece kabadayıyı izledim o yüzdeeen b

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ejder kapanı filmini sevmiştim filmdeki en sevdiğim repliği ise

"Tren rayları üzerinde tecavüze uğramış 4 yaşında bir kız çocuğu verdiler mi senin kucağına 4 yaşında sonra o çocuğun gözlerine bakarak eşkal tarifi istedin mi? eşkalin resmini yaptın mı? ben yaptım"

0|1
    0|0
  • Kabadayi'daki karakteri cok iyi canlandirmisti. Kotu adam olmasina aliskin degiliz ama onu da iyi becerdi.

0|1
    0|0
    • 1ay

Aynen öyle umarım hala fit durumdayken onu böyle rollerde tekrar görebiliriz.

• 1ay

Peki öyleyse kısa zamanda başlayayım, teşekkürler tavsiye için :)

• 1ay

Rica ederim, iyi seyirler :)

• Adamın en büyük şansı ustaların ustası ile çalışıyor olması.
    Bir filmde Şener Şen, diğerinde Uğur Yücel. hangi filmi seçsen ötekine haksızlık olur.
    Kabadayı bir tık daha ağır basıyor

0|1
    0|0
  • eğer bu alemde ali osman a meydan okuyacaksan onun kaç tabanca taşıdığını bileceksin. d
    https://www.youtube.com/watch?v=h6AHuUV7cqY

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne sahneydi demi ama ilk izleyişte heleki Türk sinemsının nadir kalite kokan gerilim sahnelerinden :)

• 1ay

O değil ben bu filme kadar Şener Şen in bu kadar ciddi olabileceğini düşünmüyordum. Onca komedi falan derken yakıştıramıyor insan illa komedi istiyor. Ama iyi iş çıkarmıştı. d

• 1ay

Şener Şen'e şimdi gülmek yakışmıyor eskidende ciddi durmak yakışmıyordu sanırım bu onun ne kadar yetenekli ve usta bir oyuncu olduğunun kanıtı, bazen iki farklı insan gibi düşünüyorum inandırıcı geliyor :)

• Kabadayı ama ben dizilerini daha çok sevenlerdenim, adam adam.

0|1
    0|0
  • yandım ali

0|1
    0|0
  • Yandım Ali tam onun rolüydü..

0|1
    0|0
  • Kabadayı

0|1
    0|0
  • Adam jean claude vandamme gibi, iyi karakter kadar kötü karakterlerde yakışıyor. Kabadayı dedim.

0|1
    0|0
  • kabadayı. bu adama kötü roller fena yakışır.

0|1
    0|0
  • deli yürek nerede : D

1|1
    0|0
  • Filmlerini bilmem ama ezel cok iyiydi

0|1
    0|0
  • Karadayı değilmiydi :D

0|1
    0|0
  • Son Osmanlı

0|1
    0|0
  • kabadayı dedim

0|1
    0|0
  • Kabadayı efsane

0|1
    0|0
  • Bebeler bilmez deli yüreği ne diziydi beaa

0|1
    0|0
    • 1ay

O dizi sayesinde delikanlı olduk 😄

• 1ay

Aynen 😂o dizi yüzünden mahalledeki çocuklara ahkam kestim sonra dayak yemiş olsam da iyi bir ders aldım

• bence deli yürek bumerang cehenneminde çok iyidi

0|1
    0|0
  • kabadayı ama o da imirzalıoğlu oynadığı için değil şener şen gibi bir efsane oynadığı için

0|1
    0|0
    • 1ay

Sadece Şener Şen ve Kenan yoktu İsmail Hacıoğlu ve Rasim Öztekinde vardı :)

• 1ay

ben şener şen'in oyunculuğunu ağzım açık izledim. oyunculuğunun sadece aksiyon komedi drama gibi değil her kategoride ve çok yönlü olduğu ender insanlardan birisi

• 1ay

Kesinlikle öyle bizde o duygularla ve şaşkınlıkla izledik onun gibi çok yönlü rol sergileyen isim sayısı çok nadir..

• deli yürek tabiki bunlar ne be

0|1
    0|0
    • 1ay

Deliyürek bir dizi efsanesi olduğun ve sinamaya diziyle bağlantılı aktarıldığı için seçenkelere eklenmedi, bunlar ne dediğinle Kenan İmirzalioğlu zirve yaptı, Deliyürek vitrine çıkmasını sağlayan mihenk taşıydı tabikide..

• yandım ali

0|1
    0|0
  • Kabadayı elbette

0|1
    0|0
  • süperdi,

0|1
    0|0
  • karadayı pardon kabaday :)

0|1
    0|0