Kişisel gelişim kitapları ne işe yarar?

Kişisel gelişim kitapları okumanın ne faydası olur?

0|1
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbişe yaramaz eğer mantığını anladıysan. Kendini yaşam koçu diye tanıtan eğitimsiz paragözlerdense gerçek biyografileri tercih ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seni belli bir kalıba sokmaktan başka bir şeye yaramaz eğer mesajı doğru alamazsan. Düşünsene seni bir şeye yönlendiriyorlar, böyle ol diyorlar, bir anda değişirsen benliğini kaybedersin. Bir arkadaşım sürekli okurdu, ya hiç mi kendine bir şey katmıyorsun diye takılırdık :) Genel kültür açısından ufkunu açar belki biraz. Önemli olan insanın kendi düşünceleri ve karakteri ile gelişim göstermesidir aslında. Ama yinede oku, gör nedir ne değildir, sen kendi düşüncelerinle harmanlamayı başarırsan çok iyi olur..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• aslına bakarsan hicbir ise yaramıyorlar. ana fikri kendine güven, olumsuz seyleri kafana takma, kimseden korkma. sayfalarca anlattıkları sey bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • Kişinin karakteri gelişmemişse, ne okusa fos...

0|0
    0|0
  • bence bir işe yaradığı yok. sadece dalında uzman olduğunu düşünen kişiler insanların ne yaşadığını bilmeden birkaç öğüt veriyor falan filan. sevmiyorum ben kişisel gelişim kitaplarını. okuyana da saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • kısa süreli gaz verir, hepsi bu.

1|1
    0|0
  • İnsanın sinirini bozmaya yarar

0|0
    0|0
  • Kişilik geliştirme konusunda yararlı

0|0
    0|0
  • okuda anlarsın insana çok şey katıyor karşıdaki insana bile hitabın değişiyor

0|0
    0|0
  • Adından belli olmuyor mu

0|0
    0|0
    • 1ay

Genel kültüre katkısı olur mu

• 1ay

Kitaba göre değişir ama muhakkak bir şeyler katar

Erkekler Ne Diyor 12

• Kişisel gelişim altında satılan bazı kitaplar iyidir. Ama bu bazı kitapları yazan kişiler kendini kişisel gelişimci görmemeli.

0|0
    0|0
  • Yeteneksiz yazarların para kazanmasına yarar. :):

0|0
    0|0
  • Okuduğun süre boyunca ve sonrasında 1 hafta gaz verir o kadar

0|0
    0|0
  • Hiç bir faydası olmaz. Yok efendim insanlara gülümseyinmiş. Gel bizim semtte gülümse bakıyım ne sırıtıyon la bişey mi var diye dayak atarlar

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli ve elit insanların yaşadığı bir toplum haline gelmemizi sağlar. İnsanlara küçük yaştan itibaren bu eğitim verilse, daha iyi bir toplum oluruz.

0|0
    0|0
  • Gelişmene

0|0
    0|0
  • Toplum içinde sen konuşursun başkaları dinler.

0|0
    0|0
  • Kişiliğini geliştirmez

0|0
    0|0
  • kişinin kendini geliştirmesini ve kaliteli bir birey olmasını sağlar

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişime yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • En faydasız kitaplar bunlar.