Dram filmi sevenler?

dram filmi benm için vazgeçilmez bir tür oldu sizden ricam var mıböyle duygu yüklü boğazınızı düğüm düğüm eden ağladıgınız bir film neden diye sorarsanız çok ağlayasım var diyip sözümü eklerim allah çaresiz dert vermesin :)

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• love me no more beni çok etkilemişti ayrıca içimdeki deniz filmide mükemmel bende severim dram filmlerini.

1|0
    0|0
    • izlicem :)saol

• Incendies , Green mile, Titanic , The prestige , Seven pounds , Bravehearh , I*legend , Troy , The Shawshank redemption , Leon , Forrest Gump , The pianist , The notebook , Life is beautiful , Eternal Sunshine of the Spotless Mind , Hachiko , Sweet november.. Aklıma gelenler bunlar :) Özelden yazarsan fikir alışverişi yapabilirim fimler hakkında :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Angela'nın Küllerini izle. link

1|0
    0|0
  • Cizgi pijamali cocuk ,Yedi yasam vardi guzellerdir

1|0
    0|0
  • yedi yaşamı izle şimdi hemen mutlak mutlak mutlak sonra en iyi cevap seç beni:D

1|0
    0|0
  • Umudunu Kaybetme - Will Smith

1|0
    0|0
  • requiem for a dream

1|0
    0|0
  • Boğaz düğümleyecek derece de değil ama şunlar var ; 50/50 , Aşkın 500 Günü , Aşk Gibi Birşey , Forrest Gump , Gazap Ateşi(bu filmi küçükken izlemiştim beni çok etkilemişti) Mr. Nobody , The Pianist , A Moment to Remember , Akıl Oyunları , Yağmur Adam.Lorenzos Oil , Ölü Ozanlar derneği , Ben X , Patch Adams.

Bu yazdıklarım benden di şimdi şurdan da bir göz atabilirsin. link

0|0
    0|0
    • birçoğunu izledim :))) ama en çok etkileyen piyanistle akıl oyunları beni unutma forrest grump gerçi hepsi gzl bunarın bende sana öneriyim madem black(siyah) film tutkunuysanizlemeni tavsiye ederm

• uzun zamandır fırsat olmadı izleyeceğim teşekkürler

• Now İs Good ( Aşk Şimdi ) bu filmi izle ve ağla , ben ağladım.

KONUSU: hastalığı her geçen gün artan genç bir kız ölmeden önce gerçekleştirmek istediği şeyleri odasının duvarına yazar ve bunları gerçekleştirmeye çalışır. Evinin hemen yanına taşınan genç bir çocuğa aşık olur ve ... Devamı filmde. :/

0|0
    0|0
  • Incendies , Green mile, Titanic , The prestige , Seven pounds , Bravehearh , I*legend , Troy , The Shawshank redemption , Leon , Forrest Gump , The pianist , The notebook , Life is beautiful , Eternal Sunshine of the Spotless Mind , Hachiko , Sweet november.. Aklıma gelenler bunlar :) Özelden yazarsan fikir alışverişi yapabilirim fimler hakkında :)

0|1
    0|0
  • green mile bir daha izle .

1|0
    0|0
  • butterfly effect

english patient

Ghost

blood diamond

p.s. i love you

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

0|0
    0|0
  • yedi yaşam

ghost

casablanca

forrest gump

a beautiful mind

12 angry men

memento

zindan adası veeee

american history x(tek geçerim)

0|0
    0|0
  • Hayatımı senaryoya döküp Tim Burton a yollasam başrolde oynayacak Tom Hanks den başka adam bulamaz o kadar dramatik...

0|0
    0|0
  • ıssız adam nasıl :))

0|0
    0|0
  • fanaa çok iyi

izle mutlak

0|0
    0|0
    • o kdar etkilenmedim ama güzldi ztn ahmır khan ın butun fılmlerı gzl :)

• 3 aptal hem ağla hem gül en güzeli

0|0
    0|0
  • Tabiki insanın bazen duygulanmayada ihtiyacı oluyor :)

Yedi Yaşam-Will Smith ..

0|1
    0|0
  • Zor Tercih diye bir dram filmi var çok hoşuma gitmişti tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • frontiers (sınırda) ızle bunu tam bır dram we gerılım soluksuz ızlersın

0|0
    0|0
  • fanaa hint filmi ilk basta zorla izlettirdiler daha sonra hosuma gitti :D

0|0
    0|0
  • forest gump

0|0
    0|0
  • once upon a time in the west

0|0
    0|0
  • 3 idiots, esaretin bedeli, leon, my name is khan, the intouchables.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|2
    0|0
  • Life as a house çok güzel bir film tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • umut filmini izle paket paket peçede bitirdim ağlaya ağlaya :)

0|0
    0|0
  • Ghajini felaket bişey her izlediğimde ağlarım

0|0
    0|0
  • "benim adım sam" belki sen ağlamazsın ama ben ağlamıştım. babam benim için çok değerlidir. bu yüzde bende derin izler bırakmıştır bu film. izlemediysen mutlaka izle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...