Buaralar nednese beni en çok etikeleyen sarkı bu

link çünkü etrafımdaki herkezle ilişkimi kestim onlar bana ulaşmaya çalışa bile nedense hep tek kalmak istiyorum sevgilimlede aram açık sizide böyle etkileyen şarkılar varmı:(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim favorim bu şarkı son 1.5 aydır :) link 32.000lik bir ülkenin şarkısının 420000 kez tıklanmış olması ne kadar iyi olduğunu gösteriyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• emre aydin son defa

sezen aksu tukenecegiz

model yalnizlik senfonisi

model degmesin ellerimiz

gripin sen gidiyorsun

gripin dort ( 3.50 den sonrasi beni benden alir )

gripin durma yagmur durma

emre aydin hoscakal

yabanci

roxette listen to your heart

richard marx right here waiting

perfect circle - passive ( sozleri dehset..why you fcking dissapoint me..)

daha cok var yazamadim..

0|0
    0|0
  • Tek olmak iyidir boş ver takma kafana canın sıkılırsa sıkıntın varsa mesaj at ben dinlerim bak seni bende tek takılıyorum genelde en iyi ben anlarım belkide :)

Duman-Seni kendime sakladım çok iyi geliyor bu aralar :)

0|0
    0|0
  • evet, gidene bye bye...,gelene hay hay...

0|0
    0|0
  • bu şarkıyı kim dinlerse senin gibi olur bence sen bu şarkıyı birdaha dinleme düzelirsin

0|0
    0|0
    • kötüyken bu şarkıya başladım:)

• her insan bir anlık kötü olur geçer ama bu şarkıyı dinlersen geçmez

• haklısın şarkı etkiliyo bya

• şahdamar diyorum sözleri çok hoş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• link

Uzun zamandır taktım bu şarkıya. Hüzün veriyor nedense, "aşk böyle bir şey işte" dediği yer hele. Sanki hiç umut kalmamış gibi, ne bileyim sanki kimse sevmiyormuş gibi hissettiriyor.. Canı çekiyo insanın, ağlayası geliyo, tribe sokuyo az çok :)

Bende aynıyım 2 kişi hariç kimseyle konuşmuyorum birisi hatunum diğeri de o işte.. :) delicesine ilgiye ihtiyacım var gibi, nedensiz yere canım sıkkın, belki sınav stresi.. herkesten uzakta durmaya çalışıyorum, "merhaba merhaba" durumundan başka bir şey yok. Anlayan yok, anlatasım yok.. Öyle işte, son ses devam..

" Sen hiçbir şey yapma öyle dur, ben sana hayat olucam..

Şimdi öylece bırak kendini daya başını göğsüme, kapat gözlerini bu rüya ikimizin adına olacak.. " :)

0|1
    0|0
  • Başın öne eğilmesiin aldırma gönül aldırma

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...