HAYATTA OKUDUGUNUZ EN GUZEL KİTAP?

Arkadaslar burayi okursaniz sevinirim ben simdi kitap okumayi sevmiyorum ozellikle ask kitaplari bana hic inandirici gelmiyor martin edeni okumustum begenmedim boyle gercekci olacak kurk mantolu madonna bitirdigim ilk kitap o tarz bir zevkim var boyle psikilojik gelisim tarzi seylerde olabilir

Güncellemeler:
1ay Arkadaslar psikolojik gerilim demedim psikolojik gelisim ile ilgili dedim herkes cinayetli seyler oneriyo :D

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Son zamanlarda en çok tavsiye ettigim kitap George Orwell'in 1984 romanı oluyor. Alegorik bir roman. O kadar iyi kaleme alınmış ki kitabı okurken , okuduğunuz her satırı zihninizde canlardırıyorsunuz. Orwell burda çok iyi iş çıkarmış. Politik romanları hatta genel olarak romanları hiç sevmesem de bu kitap ayrı bir yer etti bende..

0|0
    0|0
    • 1ay

Biraz ilgilimi cekti gibi o tarz kitaplar seviyorum baska onerilerin?

• 1ay

Murakami nin bir cok kitabını önerebilirim. Sahilde Kafka, Zemberekkuşu’nun Güncesi, Uyku sana önerebilecegim bir kaç kitabı. Gerçek hayatla zihinde kurulan dünyanın birbiri üzerindeki yönlendirmelerini ele alıyor mesela. Cok farklı noktalardan yakalamış olayları. Çok güçlü blr hayal dünyası var murakami nin. Uyku dan başlayın derim okumaya, diğer kitaplarını da istemsizce

• 1ay

Arzulayacaksınız (: Okumaya zorluyor beni

En İyi Kız Görüşü

• Adı Aylin. Ayse Kulin... Gercek bir hayat. Bir kadinin istese neler yapabileceginin en buyuk kaniti ve yine yasanmamisliklarini ardinda birakip gidecegininde...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hakan sukurun kaybolmus ayakkabasi

0|0
    0|0
  • Needful Things - Stephen King

0|0
    0|0
  • çok var ama "nietzche ağladığında" diyebilirm

0|0
    0|0
  • İki eroinmanın aşk hikayesiydi sanırım beni kitap okumaya alıştıran.

0|0
    0|0
  • Eric fromm sevme sanatı

0|0
    0|0
  • hz. Kuran

0|0
    0|0
  • Beyoglu' nun en güzel abisi

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu

0|0
    0|0
  • Çalıkuşu, Boleyn kızı

0|0
    0|0
    • 1ay

Calikusunuda okudum cok sıkıcıydi

• 1ay

Tabii sonuna kadar bitirmedim boleyn kızı nasil

• Orhan Pamuk - Kırmızı saçlı kadın

0|0
    0|0
  • nermin bezmen kurt seyit ve şura

0|0
    0|0
  • turut özakman tüm kitapları şu çılgın türkler cumhuriyet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kemikten küle diye bir kitap okumuştum harika bir kitap ama çocukluğumdan beri en iyi kitap benim için Şeker portakalidir kaç kere okudum bilmiyorum muhteşem bir kitap

0|0
    0|0
  • ucurtma avcisi

1|0
    0|0
  • Küçük prens

1|0
    0|0
  • Fean koontz yanlis hafıza

0|0
    0|0
  • gece yolunu okudun mu

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayir bir ara oksuzler treni kitabini okumustum biraz o tarz pek sevmiyorum

• Fısıltı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...