Kitap okurken hangi yazarları tercih edersin ve ne tür kitaplar tercih edersin?

Hadi kitap zevklerinizi görelim :)Kitap okurken hangi yazarları tercih edersin ve ne tür kitaplar tercih edersin ?

Güncellemeler:
1ay kökeni bir kanrı insana bir kişi bir şeyler katabiliyorsa gerisi boştur

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi olarak Mustafa Armağan'ın kitapları.
    Dünya klasikleri Tolstoy, Maksi Gorki, Victor Hugo gibi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yabanci yazarlari okurum genelde
    Fantastik, bilimkurgu, korku ve bazi yerli yazarlarin komplo teorileri tarzinda kitaplar. isteyene tavsiye verebilirim okudugum kitaplar hakkinda

0|1
    0|0
    • 1ay

anladım öneri verebilirsin istersen en azından bu yorumları kontrol edenler fikir sahibi olabilir

• 1ay

teşekkürler

• 1ay

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 8

• Son okuduğum kitap George Orwell ın 1984 uydu. Ondan önce de murakami den uyku yu okudum. Bir süredir elimde olan 1q84 u okuyacağım bu ara niyetim o. Şiir dışında okuduğum kitaplar genelde bu tür kitaplar oluyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

anladım peki nasıl tanıştın bu kitaplarla

• 1ay

Öyle tabiki. Daha önce de cok ev arkadaşım oldu. Farklı ırklardan ve dinlerden arkadaşlarım oldu aynı evi paylaştıgım. Hayatımın en iyi deneyim lerinden biridir bu. Hoşgörüyü onlar sayesinde kazandım diyebilirim..

• 1ay

snin adına sevindim farklı deneyimler ve tercübeler insanı insan yapar zaten

• hep bilimsel kitsplar ve felsefi

0|1
    0|0
    • 1ay

mesala şu an okuduğunuz bir kitap var mı

• 1ay

sana birkaç tane isim verebilirim ; ahlak psikolojisi ve soshal ahlak , felsefe yapma sanatı ve diğer makaleler , tanrı sana küsmedi bunları tavsiye edebilirim

• 1ay

anladım teşekkürler öneriler için değerlendiricem

• dünya edebiyatı

0|1
    0|0
  • İskender pala diyorum. harikadır dili biraz eskidir. bazı kelimelere sözlükten bakarsın fakat bir alıştın mı. tadından yenmez

0|1
    0|0
    • 1ay

yunus adlı kitabını okudun mu bend eeverim bu yazarı

• 1ay

koleksiyonu var diyebilirim, kitabı aşk tek geçtiğim. eve döndüğüm vakit yorumu bütün kitaplarını çekip fotoğrafla süsleyebilirim.

• 1ay

Baya genis yalpazen varnis guzel. Gobder tabi bakayim

• Öyle çok fazla kitap okumasamda tarih kitaplarına bayılırım, bilim kurgu ve fantastikde olur.

0|1
    0|0
  • Şiir kitapları Nazım Hikmet ♡♡♡

0|1
    0|0
  • Turan Dursun, Aziz Nesin gibi yazarları tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Konu seçmem genelde yazar seçerim.. Yaşar Kemal, Orhan Pamuk, Ahmet Altan, Paule Coelho, Dostoyevski..

0|1
    0|0
    • 1ay

olabilir. peki sen en ok etkileyen yazar kim

• 1ay

anladım teşekkürler

• 1ay

Rica ederim..

Yükleniyor...