Kitap okurken hangi yazarları tercih edersin ve ne tür kitaplar tercih edersin?

Hadi kitap zevklerinizi görelim :)Kitap okurken hangi yazarları tercih edersin ve ne tür kitaplar tercih edersin ?

Güncellemeler:
kökeni bir kanrı insana bir kişi bir şeyler katabiliyorsa gerisi boştur

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Siyasi olarak Mustafa Armağan'ın kitapları.
    Dünya klasikleri Tolstoy, Maksi Gorki, Victor Hugo gibi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yabanci yazarlari okurum genelde
    Fantastik, bilimkurgu, korku ve bazi yerli yazarlarin komplo teorileri tarzinda kitaplar. isteyene tavsiye verebilirim okudugum kitaplar hakkinda

0|1
    0|0
    • anladım öneri verebilirsin istersen en azından bu yorumları kontrol edenler fikir sahibi olabilir

• teşekkürler

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 8

• Son okuduğum kitap George Orwell ın 1984 uydu. Ondan önce de murakami den uyku yu okudum. Bir süredir elimde olan 1q84 u okuyacağım bu ara niyetim o. Şiir dışında okuduğum kitaplar genelde bu tür kitaplar oluyor.

0|1
    0|0
    • anladım peki nasıl tanıştın bu kitaplarla

• Öyle tabiki. Daha önce de cok ev arkadaşım oldu. Farklı ırklardan ve dinlerden arkadaşlarım oldu aynı evi paylaştıgım. Hayatımın en iyi deneyim lerinden biridir bu. Hoşgörüyü onlar sayesinde kazandım diyebilirim..

• snin adına sevindim farklı deneyimler ve tercübeler insanı insan yapar zaten

• hep bilimsel kitsplar ve felsefi

0|1
    0|0
    • mesala şu an okuduğunuz bir kitap var mı

• sana birkaç tane isim verebilirim ; ahlak psikolojisi ve soshal ahlak , felsefe yapma sanatı ve diğer makaleler , tanrı sana küsmedi bunları tavsiye edebilirim

• anladım teşekkürler öneriler için değerlendiricem

• Şiir kitapları Nazım Hikmet ♡♡♡

0|1
    0|0
  • dünya edebiyatı

0|1
    0|0
  • İskender pala diyorum. harikadır dili biraz eskidir. bazı kelimelere sözlükten bakarsın fakat bir alıştın mı. tadından yenmez

0|1
    0|0
    • yunus adlı kitabını okudun mu bend eeverim bu yazarı

• koleksiyonu var diyebilirim, kitabı aşk tek geçtiğim. eve döndüğüm vakit yorumu bütün kitaplarını çekip fotoğrafla süsleyebilirim.

• Baya genis yalpazen varnis guzel. Gobder tabi bakayim

• Öyle çok fazla kitap okumasamda tarih kitaplarına bayılırım, bilim kurgu ve fantastikde olur.

0|1
    0|0
  • Turan Dursun, Aziz Nesin gibi yazarları tercih ederim.

0|1
    0|0
  • Konu seçmem genelde yazar seçerim.. Yaşar Kemal, Orhan Pamuk, Ahmet Altan, Paule Coelho, Dostoyevski..

0|1
    0|0
    • olabilir. peki sen en ok etkileyen yazar kim

• anladım teşekkürler

• Rica ederim..

Yükleniyor...