Sherlock Holmes: Gölge Oyunları filmini nasıl buldunuz?

yeni cıkan Sherlock Holmes: Gölge Oyunları filmine giden kimler var?.. nasıl, güzel miydi?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dün izledim. Çok guzel ince esprili ve bol aksiyonlu :) 2 saatin nasıl geçtiğini anlamıyorsun. Ama şunuda sölim 30 dk reklam vardı :D Bekle bekle bi türlü başlayamadı film. Hayatımda gordugum en uzun reklamlı sinema nefret ettim bi an içimden geldi çıkıp makinisti linç ederek filmi ileriye sardırcaktım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• istiyordum ama fırsat bulamadım merak ediyodum açıkçası. Sherlock holmesi çok severim BBC deki mini diziyide takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Daha 1.yi izleyemedim.İstiyorum ama fırsat olmadı.

0|0
    0|0
  • uzun süredir göremediğimiz kaliteyi bize verdi kesinlikle izlenmeli

0|0
    0|0
  • 1ncisi izleyemediğim için gitmedim henüz

0|0
    0|0
  • kötu diye duydum ama gtmek ıstıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Filme on üzerinden 7,345 puan verdim.İlk filmden sonra beklentileri epey yükseltmişim o bakımdan biraz hayal kırıklığı oldu ama gene de şahane.Film son sahnelerinde iyice coşuyor zaten.Robert Downey Jr reis on numero

0|0
    0|0
  • sıkıcı bir tempoda ilerliyor ama sonunda güzel sahneler var, izlemelisin ama sıkılacaksın ;) 2 saat sürüyor !

0|0
    0|0
    • kendi mi iki saat sürüyo yoksa arayla filan mı

• kendisi iki saat. bak 00:00 da başlayan bir film reklamlarla ara ile 02.40 da bitti. istinye park ama belki başka yerde bu kadar reklam almıyordur ?

• film çok güzel. seri çok güzel. ama 1. filmi daha çok beğenmiştim.

müzikler, mekanlar, oyunculuk, senaryo. hepsi tamam.

kesinlikle gidilmeli.

0|0
    0|0
  • ilkini izledim çok güzeldi şimdi ikincisini merak ettim nasıldır acaba

0|0
    0|0
  • Kesinlikle izlemeye değer, Guy Ritchie iyi iş çıkarmış, bence imdb deki puanını hak ediyor...

0|0
    0|0
  • Fena değil. Sıkılmadan izlersin. Aksiyonu bol.

0|0
    0|0
  • berbat molada çıktım gittim uzak olmasaydım 20. dakkada çıkardım

0|0
    0|1
Yükleniyor...