Avenged Sevenfold'dan sonunda adam gibi bir albüm mü geliyor?

Heavy Metal'in en tipten kaybeden grubu olan Avenged Sevenfold the Stage isimli bir single yayınladı.

Bir önceki albüm olan Hail to the King'in vasatlığından sonra grubun garantici, ordan burdan aparma müzik yapmaya başlamasından korkmuştum.

Lise zamanlarımdan beri dinlediğim bu grup geleceğe dair umut vermeyi başardı.

Ayrıca klip de pek bir şükela olmuş, City of Evil'a hem şarkı yapısı hem de eleştirel olma çabasından ötürü bir dönüş var gibi.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Avenged sevenfold u severim ya shadows un sesine aşığım "nikahına beni çağır sevgilim" söylesin yine dinlerim :d aşağıda bir arkadaş 80lerle günümüzü kıyaslamışta üzgünüm çünkü evet scorpions, skid row, bon jovi hepsi mükemmel ama günümüz gerçeği de var ve 80lerde değiliz diye iyi müziğe 2000ler bebe müziği demeye kimsenin hakkı yok bence. Yiğidi öldür hakkını yeme önyargı kötü şey.

0|0
    0|0
    • 1ay

Aklınca trollük yapıyor.

Müzik araba modeli sanki 'Bende onun daha büyük motorlu ve ABSli olanı var, ohooo' mantığında yaklaşıyor olaya.

• 1ay

Benim hoşuma gidiyor, zevk meselesi zikipattığını düşünmüyorum yani :// olayın profesyonel tarafını bilemem tabi..

• 1ay

Müzik o kadar izafi değil, yetersizdi o albümde, ki bugün City of Evil şarkılarını canlı performansda çok daha iyi söylüyor.

Üst notalara çıkmak istediğinde sesinin kedi miyavlamasına dönmesi, kimi zaman vermek istediği notayı verir gibi yapıp verememesi falan hep niteliksizlikten.

Ondan sonra kafa seslerine dayalı bir tekniğe geçti zaten. Başka türlü kotaramıyordu clean vokalleri.

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmem scorpions, iron maiden, bon jovi varken gerisi yalan 80 leri yasamayan kendini 2000 lerin bebeleriyle avutur

0|0
    0|0
    • 1ay

Tey allam, insan Iron Maiden dinliyorum diye hiç mi yeni bişey dinlemez?

Bırakınız bu bağnazlığı.

Metallic şu herifleri konserinde sahneye çıkarıyor, koskoca Zakk Wylde Synyster Gates'e veliahtım falan diyor, davulun ilahı Mike Portnoy bu adamların albümünde çalıp turneye çıkıyor ama sen gelmiş '80leri yaşamayanlar kendini 2000lerin bebeleriyle avutur' diyorsun.

Burda bir yaman çelişki var.

• 1ay

Adam müzikte kaliteyi konserlerin dolmasıyla falan ölçüyor. Bu zeka seviyesi 'Bizim konserlerimize geliyor insanlar, jazzcıları kim dinliyo yeaa' diyen Sagopa Kajmer'de vardı bir de.

Ben müzik dinliyorum hacı, 'Hell yea Bon Jovi rocks' kafasında bakmıyorum olaya.

Malmsteen de gitardan yaylı enstrüman hissi almaya odaklanmış, tamamen klasik müzik odaklı bir adam. Komik biçimde müzisyenlere bakışı seninkine benzer bir kafada.

Rockermış mk malı bir de.

• 1ay

bir git ekran görüntünü aldım bj forumunda yayinlicam meşhur ol diye. Yazma daha rezil oluyosun. Sinir oldun cahilliginden anca kufur ediyosun

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen sonunda kafaları dank etti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dinleyelim bakalım

0|0
    0|0
    • 1ay

Bunları 4-5 senedir dinlerim arada. Bateristleri REV ölünce grubun eski tadı kalmadı. Yeni şarkıları hoşuma gitmiyor.

• 1ay

Normalde benim müzik anlayışım şöyledir kabaca

https://www.youtube.com/watch?v=AAnIjM3MWUE

• 1ay

Albüm dün çıktı, radio-friendly yerine bolca akor, riff, arpej falan saçıp daha dağınık, arka planda çok kaldığında biraz kafa sikebilecek bir albüm yapmışlar.

Şarkıların hepsi aynı formülün üzerinden gitmese, son şarkı dışında hepsi yapı olarak hemen hemen aynı olmasa çok iyi albüm olurmuş.

Yükleniyor...